The Defenders Megan

Megan

Megan

Osobní asistentka pracující v Rand Enterprises.

Sezóny 1
2017 - 2017

Megan je prostou a nijak výraznou ženou, která pracuje ve firmě Rand Enterprises, a to na pozici osobní asistentky a sekretářky. V práci se jí poměrně daří, protože tu pracuje už několik let, a to na poměrně důležitém místě, i když se to na první pohled nemusí zdát.

Je totiž osobní asistentkou Warda Meachuma a jeho sestry Joy, pro které dělá první, poslední. Tito dva však nepředstavují nijak příjemné šéfy, tedy především v případě Warda, protože ten na své asistentky často nadává a řve, když po nich něco chce.


Jakmile se do firmy vrátí Danny Rand, který ve společnosti zaujme významné místo, tak se Megan stane jeho osobní asistentkou. V tomto případě si Megan rozhodně polepšila, protože Danny je doslova mírumilovným nadřízeným.

Megan se objevila v…

  • první řadě seriálu Iron Fist (7 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás