The Defenders Nandi Tyler

Nandi Tyler

Nandi Tyler

Mistyina kamarádka a konkurentka.

Sezóny 1
2018 - 2018

Nandi Tyler je detektivkou působící v harlemském okrsku, kam je převelena poté, co Misty Knight přišla o ruku. Jedná se o Mistyinu kamarádku z vysoké, kde spolu hrály basketbal. Nicméně se jedná o velké rivalky, které si konkurovaly jak během hraní basketbalu, tak i nyní v práci.

Jejím kolegou se stane Mark Bailey, který byl čerstvě povýšen na detektiva. Jemu ani jí se nelíbí, že se Misty neustále vrací do práce, protože strká svůj nos tam, kam nemá. Právě kvůli tomu se tyto dvě opět pohádají.


Částečně je opět sblíží smrt kapitána Ridenhoura, ale když Misty začne uvažovat nad tím, že by se s Mariah Dillard mohla dohodnout, tak se Nandi postaví na vlastní nohy a podnikne kroky, kvůli kterým nakonec skončí ve vězení.

Nandi Tyler se objevila v…

  • druhé řadě seriálu Luke Cage (8 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Blbka

redaktor
23.7.2018 | 22:41:20
Kothy

podrazacka

19.7.2018 | 16:02:30

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás