The Defenders Nicholas Lee

Nicholas Lee

Nicholas Lee

Kingpinův druhý hlavní právník.

Sezóny 1
2018 - 2018

Král podsvětí Wilson Fisk má hned několik právníků, mezi kterými ho nejčastěji navštěvují Benjamin Donovan a Nicholas Lee. Oba pochází ze stejné advokátní firmy a oba jsou si vědomi toho, čeho je Kingpin schopen a jak může jejich život dopadnout, když mu nedokáží pomoci.

Konkrétně s Nicholasem se setkáváme až ve chvíli, kdy se Kingpin dostane z vězení do luxusního hotelu, kde má však domácí vězení. Donovan a Lee často diskutují se svým klientem, který jim říká, co chce od FBI. Právníci následně jednají s představiteli FBI, aby vyplnili jeho přání.


Nicholas Lee je naprosto diskrétní, bere svého klienta skutečně jako svého klienta, nijak ho nesoudí, i když si je vědom toho, co všechno udělal.

Nicholas Lee se objevil v…

  • třetí řadě seriálu Daredevil (6 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás