The Defenders
84/100 - 132×

The Defenders

Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)

Nicholas Lee

Nicholas Lee

Kingpinův druhý hlavní právník.

Sezóny 1
2018 - 2018

Král podsvětí Wilson Fisk má hned několik právníků, mezi kterými ho nejčastěji navštěvují Benjamin Donovan a Nicholas Lee. Oba pochází ze stejné advokátní firmy a oba jsou si vědomi toho, čeho je Kingpin schopen a jak může jejich život dopadnout, když mu nedokáží pomoci.

Konkrétně s Nicholasem se setkáváme až ve chvíli, kdy se Kingpin dostane z vězení do luxusního hotelu, kde má však domácí vězení. Donovan a Lee často diskutují se svým klientem, který jim říká, co chce od FBI. Právníci následně jednají s představiteli FBI, aby vyplnili jeho přání.


Nicholas Lee je naprosto diskrétní, bere svého klienta skutečně jako svého klienta, nijak ho nesoudí, i když si je vědom toho, co všechno udělal.

Nicholas Lee se objevil v…

  • třetí řadě seriálu Daredevil (6 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama