The Defenders Noah Burstein

Noah Burstein

Noah Burstein

Doktor a vědec, který experimentoval na trestancích z vězení Seagate.

Sezóny 1
2016 - 2016

Noah Burstein je doktor a vědec, který pracoval ve věznici Seagate. Tady prováděl na vězních experimenty, díky nimž se z testovaných subjektů měli stát mocní lidé. Jeden z jeho experimentů měl vázat buňky vodíkovou kovalentní vazbou v kombinaci s vysokou kyselostí, teplotou a koncentrovaným roztokem.

Mezi jeho úspěšné experimenty patří chemická koupel, která měla podporovat rychlé hojení subjektů, kteří byly do nich vnořeny. Tato koupel mohla vyléčit jakoukoli nemoc, postižení či zranění a učinit ty, kteří léčbu podstoupili, fyzicky nesmrtelnými. Nadměrná teplota a kyselost způsobila, že byla tato komora přetížena Albertem Rackhamem, jedním z dozorců. To způsobilo, že Luke Cage, kterého se právě snažil z vážných zranění Noah pomocí koupele vyléčit, získal supersílu a odolnost, což jeho tělo učinilo téměř nezničitelné.


Burstein už poté v Seagate nepracoval. Když jej přijel navštívit zraněný Luke spolu s Claire, tak se mu podařilo dostat data z USB s jeho bývalým výzkumem. Později nabídl Diamondbackovi, že se pokusí mu dát supersílu tak, jak se to podařilo u Lukea.

Noah Burstein se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (4 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

smejd

12.4.2017 | 15:16:20

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás