The Defenders Oscar Arocho

Oscar Arocho

Oscar Arocho

Nový domovník, který má nejdříve problémy s Jessicou a který dělá vše pro svého syna.

Sezóny 2
2018 - 2019

Oscar Arocho je původem z Mexika a aktuálně je novým domovníkem v domě, ve kterém bydlí i Jessica Jones. Po prvotním přátelském seznámení ji však Oscar nemá rád, protože k němu do bytu zbytečně přivede policisty. Oscar se policistů straní, protože byl nedávno propuštěn z vězení a stále je pod podmínkou.

Svůj život zasvětil svému synovi Vidovi, pro kterého by udělal cokoliv. Po rozvodu se svou ženou bojuje o to, aby mu ho soud svěřil do péče. Ve volném čase se věnuje malování a o nový byt se poctivě stará.


Oscar zařídí soudní příkaz k vystěhování Jessicy, která doma nesmí provádět podnikatelskou činnost. Situace se vyostří ve chvíli, kdy je Oscar svědkem toho, jak Jessica ohrozí život jeho syna. Vše se však vysvětlí, Oscar se Jessice omluví, a dokonce si s ní i něco začne. Jessica si ho nakonec také oblíbí a párkrát ho požádá o laskavost, protože Oscar stále umí padělat dokumenty.

Oscar Arocho se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Jessica Jones (10 epizod)
  • třetí řadě seriálu Jessica Jones (1 epizoda)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás