The Defenders Rafael Hernandez

Rafael Hernandez

Rafael Hernandez

Jeden z vysoce postavených mužů Vnitřní bezpečnosti.

Sezóny 2
2017 - 2019

Rafael Hernandez je dobrosrdečný a spravedlivý ředitel Vnitřní bezpečnosti, který si oblíbil především Dinah Madani. Ta je podle něj skvělou agentkou, která má před sebou velkou budoucnost ve svém oboru. Oblíbil si ji dokonce natolik, že jí pomohl se získáním významné pozice u Vnitřní bezpečnosti v New Yorku.

Dinah mu je velmi vděčná za pomoc se získáním pozice v New Yorku, ale tu brzy využije pro své osobní pátrání po vrazích jejího zesnulého parťáka Ahmáda Zubaira. Rafi se za ní proto brzy staví, aby jí domluvil.


Rafi je po čase pobouřen z toho, co Dinah dělá u Vnitřní bezpečnosti, ale nakonec si uvědomí, že dělá správnou věc, protože se jí podaří eliminovat zkorumpované agenty.

Rafael Hernandez se objevil v…

  • první řadě seriálu The Punisher (6 epizod)
  • druhé řadě seriálu The Punisher (2 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás