The Defenders Rafael Scarfe

Rafael Scarfe

Rafael Scarfe

Zkorumpovaný policista, jehož parťákem je Misty.

Sezóny 2
2016 - 2018

Rafael Scarfe je cynický detektiv pracující u newyorské policie v harlemském okrsku. Jeho parťačkou je Misty Knight, která mu bezmezně důvěřuje. Díky osobní tragédii a dlouhé a složité kariéře se ze Scarfa stal zkorumpovaný policista, který odváděl pro Cottonmoutha špinavou práci. To zahrnovalo i uklízení očitých svědků Cornellových zločinů.

Scarfovi se naskytla příležitost vydělat si spoustu peněz a obrátil se zády ke svému zaměstnavateli. Poté se pokoušel vydírat Cottonmoutha, ale skončil postřelený. Následně se vydal hledat pomoc a ochranu u Lukea Cage. Jemu se také přiznal ke svým zločineckým aktivitám, které za ta léta napáchal. Než zemřel na následky svého zranění, řekl Misty o všem, co udělal.


Rafael Scarfe se objevil v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (6 epizod)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (1 epizoda)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Dopadl spatne…

12.4.2017 | 15:15:37

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás