The Defenders Robyn

Robyn

Robyn

Hlučná sousedka Jessicy Jones.

Sezóny 1
2015 - 2015

Robyn se už od mládí vázala ke svému bratru Rubenovi, který je jejím dvojčetem. Měli k sobě vždy blízko, a proto se během dospívání rozhodli, že budou bydlet spolu. Jako naschvál se stali novými sousedy Jessicy Jones. Problém byl především v tom, že Robyn byla neustále hlučná, což Jessicu vytáčelo.

Kvůli dalším hádkám mezi sourozenci se Jessica rozhodla zakročit, protože neustálý rámus, který vycházel z jejich bytu, se nedal poslouchat. Vztah mezi těmito dvěma ženami se i nadále nevyvíjel dobře, obzvláště ne poté, co se Ruben ztratil.


Robyn začala ihned shánět svého bratra, ale nic nezjistila, a proto se obrátila na Jessicu, kterou požádala o pomoc. Robyn se později dozvěděla, že Ruben zemřel a že jeho smrt má něco společného s Jessicou, a proto se rozhodla se pomstít.

Robyn se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální seriál

Jessica Jones

Když Jessica narazí na vysoce inteligentního psychopata, tak ona a Trish k sobě musí opět najít cestu a spojit se, aby ho zastavily. Nicméně jedna zdrcující ztráta odhalí, že se neshodnou na smyslu hrdinství, a proto se ocitnou v konfliktní situaci, která jim navždy změní životy.

EPIZODYTITULKYHODNOCENÍ

DISKUZESTAV PŘEKLADU

Jak sledovat Defendery

S přibývajícími řadami se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku najdete tabulku, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy Jessicy Jones

Nejoblíbenější postavy Punishera

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás