The Defenders Robyn

Robyn

Robyn

Hlučná sousedka Jessicy Jones.

Sezóny 1
2015 - 2015

Robyn se už od mládí vázala ke svému bratru Rubenovi, který je jejím dvojčetem. Měli k sobě vždy blízko, a proto se během dospívání rozhodli, že budou bydlet spolu. Jako naschvál se stali novými sousedy Jessicy Jones. Problém byl především v tom, že Robyn byla neustále hlučná, což Jessicu vytáčelo.

Kvůli dalším hádkám mezi sourozenci se Jessica rozhodla zakročit, protože neustálý rámus, který vycházel z jejich bytu, se nedal poslouchat. Vztah mezi těmito dvěma ženami se i nadále nevyvíjel dobře, obzvláště ne poté, co se Ruben ztratil.


Robyn začala ihned shánět svého bratra, ale nic nezjistila, a proto se obrátila na Jessicu, kterou požádala o pomoc. Robyn se později dozvěděla, že Ruben zemřel a že jeho smrt má něco společného s Jessicou, a proto se rozhodla se pomstít.

Robyn se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás