The Defenders Rosalie Carbone

Rosalie Carbone

Rosalie Carbone

Nebezpečná Italka, která má zájem o Harlem.

Sezóny 2
2018 - 2018

Rosalie Carbone stojí v čele italských gangů, které se nachází v New Yorku. Jedná se o poměrně nebezpečnou ženu, která však dokáže kdejaké muže omámit svým šarmem a svou krásou. Již delší dobu si brousí zuby na Harlem, ale dokud v jeho čele stojí Stokes, tak nemůže podnikat žádné kroky.

Když se Black Mariah vykašle na dobré úmysly a rozhodne se v Harlemu zavést nový řád, tak začne navazovat překvapivá spojenectví. Jedním z kandidátů na spojenectví je i Rosalie, kterou Mariah nemá příliš v lásce.


Vše se změní ve chvíli, kdy je Mariah zavřena do vězení. V tu chvíli se začnou o Harlem vést boje, které zavinila právě Rosalie. Ta se totiž ihned chopila příležitosti a rozhodla se získat ulice Harlemu pro sebe.

Rosalie Carbone se objevila v…

  • druhé řadě seriálu Luke Cage (2 epizody)
  • třetí řadě seriálu Daredevil (2 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás