The Defenders Sam Stein

Sam Stein

Sam Stein

Prostý agent Vnitřní bezpečnosti.

Sezóny 1
2017 - 2017

Sam Stein je obyčejný a nijak výjimečný agent Vnitřní bezpečnosti, který se ve své práci v podstatě nudil do doby, dokud se jeho novou partnerkou nestala Dinah Madani, která sem přijela z Afghánistánu. Sam se s ní snaží spřátelit, ale nedaří se mu to.

Dinah ho zatáhne do svého případu, který nikoho z Vnitřního nezajímá. Chce totiž shromáždit veškeré důkazy týkající se Franka Castlea, který by měl mít něco společného s vraždou, kterou vyšetřuje. Sam jí neochotně pomáhá a tuší, že mu Dinah neříká vše.


Nakonec se ukáže, že Dinah měla ve všem pravdu, a proto si se Samem začnou důvěřovat. Společně vymyslí plán, jak budou postupovat, ale pro Sama to bude mít drastické důsledky.

Sam Stein se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás