The Defenders Samantha Reyes

Samantha Reyes

Samantha Reyes

Státní žalobkyně, která jde po Punisherovi.

Sezóny 2
2015 - 2016

Díky svému otci, který sloužil v americké armádě, si Samantha Reyes vypěstovala úctu k vojákům a uvědomila si, co je správné a poctivé. Proto se rozhodla pro práci státní žalobkyně v New Yorku. Začala být ve své práci úspěšná a ostatní z její branže si byli vědomi toho, co umí.

Dlouhou dobu věděla o existenci jakéhosi Blacksmithe, zločince, který má pod kontrolou obchod s drogami v New Yorku. Netušila, jak ho dopadnout, ale jednoho dne se dozvěděla o místě, kde se má Blacksmith objevit, a proto připravila operaci s cílem ho dopadnout.


Zátah však nevyšel, Blacksmith se nikde neobjevil a navíc vše schytal Frank Castle, jehož rodina zemřela. Reyes poté začala pracovat na jiných případech. Například se jednu dobu věnovala Jessice Jones a jejímu zavraždění Kilgravea. Ten největší však na ni teprve čekal. A to ani netušila, že měla podíl na tom, že byl vůbec zahájen.

Samantha Reyes se objevila v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás