The Defenders Shane Ryback

Shane Ryback

Shane Ryback

Vězeň, který údajně dokáže uzdravovat lidi.

Sezóny 1
2018 - 2018

Když se Inez Green nachází v bytě Jeri Hogarth, tak během útěku zjistí, že je Jeri vážně nemocná. Řekne jí proto o muži jménem Shane Ryback, který ji kdysi v IGH dokázal díky svým schopnostem uzdravit. Jeri se této šance ujme a rozhodne se Shanea najít.

Ten se zrovna nachází ve vězní. Když mu ale Jeri řekne, co chce na oplátku za jeho propuštění, tak jí Shane poví, že už takové věci nebude dělat, protože vždy, když někoho vyléčí, tak má pocit, jako by mu někdo odebral kus duše. To však Jeri neodradí a rozhodne se ho dostat ven.


Shane jí nakonec podlehne a rozhodne se jí pomoci. Když na ni použije své schopnosti, tak Jeri přijde, že je uzdravená, ale opak je pravdou – Inez sice tvrdila, že Shanea zná jen jako pacienta, ale ve skutečnosti to byl celou tu dobu její přítel, který nemá žádné schopnosti.

Shane Ryback se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás