The Defenders Sheldon

Sheldon

Sheldon

Bushmasterův nejbližší přítel.

Sezóny 1
2018 - 2018

Sheldon se na Jamajce poznal s Johnem McIverem, se kterým se velmi spřátelil. Vyrůstali spolu, a proto spolu drželi i v dospělosti. Sheldon se nakonec rozhodl pomoci svému příteli se získáním jeho právoplatného dědictví, a proto se s ním vydal do newyorského Harlemu, který se pokusili doslova dobýt.

Sheldon má podobně jako ostatní Buřiči víru v Johna, protože ví, že je něčím výjimečný. Právě kvůli tomu mu ani nebrání v užívání lilku, který posiluje jeho tělo. I když Sheldon je jeho nejbližším rádcem a přítelem, tak se málokdy pouští do akce. Spíše pro Bushmastera zařizuje různé věci.


Bitva o Harlem se však neobejde bez ztrát. Sheldon přijde o svou sestřenici Stephanie i o svého blízkého přítele Anansiho. Ani to však nezmění jeho názor na jeho nejlepšího přítele.

Sheldon se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Luke Cage (9 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás