The Defenders Thembi Wallace

Thembi Wallace

Thembi Wallace

Reportérka WJBP-TV.

Sezóny 5
2016 - 2019

Thembi Wallace je reportérka působící v New Yorku, kde pracuje pro televizi WJBP-TV. Na svém kontě má již spoustu reportáží, ale především se věnuje dění v Harlemu, kde je jako reportérka černé pleti vítána. Jedná se o poměrně drzou reportérku, která udělá pro exkluzivní rozhovor téměř cokoliv.

Zabývala se hned několika důležitými událostmi posledních let. Často vedla rozhovor s radní Mariah Dillard, která ji však nemá příliš v lásce. Zabývala se nečekaným návratem Dannyho Randa, vedla reportáž o tom, co se stalo Trish Walker a zaměřila se i na projekt Rodina na prvním místě a příchod Bushmastera.


Thembi Wallace se objevila v…

  • první řadě seriálu Luke Cage (4 epizody)
  • první řadě seriálu Iron Fist (2 epizody)
  • druhé řadě seriálu Jessica Jones (1 epizoda)
  • druhé řadě seriálu Luke Cage (3 epizody)
  • třetí řadě seriálu Jessica Jones (2 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás