The Defenders Theo Nelson

Theo Nelson

Theo Nelson

Foggyho bratr, který brzy převezme rodinné řeznictví.

Sezóny 1
2018 - 2018

Theo Nelson je členem rodiny Nelsonů, která vlastní vyhlášené newyorské řeznictví. Původně měl toto řeznictví zdědit Foggy, ale ten se neustále hnal za něčím jiným, a proto tato otěže spadla na jeho bratra Thea. Ten také nechtěl řeznictví převzít, ale následně si to rozmyslel.

Foggy a Theo mají dobrý vztah, poměrně si rozumí a vzájemně si pomáhají. V jednu chvíli se však celé řeznictví zadluží, což Theo následně vyřeší jistou pochybnou půjčkou, kterou si ho Wilson Fisk omotá kolem prstu, protože pokud nebude spolupracovat, tak půjde do vězení.


Foggy se o této půjčce dozví až příliš pozdě, tedy přesněji zrovna ve chvíli, kdy otevřeně bojuje proti Fiskovi. Theo sice požádá Foggyho o pomoc, ale ten mu nehodlá vyhovět, protože je pouhý kousek od dopadení Fiska.

Theo Nelson se objevil v…

  • třetí řadě seriálu Daredevil (5 epizod)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mar.st

Nechal se napálit

redaktor
17.11.2018 | 21:40:45

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás