The Defenders Vladimir Ranskahov

Vladimir Ranskahov

Vladimir Ranskahov

Jeden ze dvou vůdců ruské mafie v New Yorku.

Sezóny 1
2015 - 2015

Původně žili bratři Vladimir a Anatolij v Moskvě, kde se jim však nedařilo. Ve vězení si proto slíbili, že se přestěhují do Ameriky, kde zahájí svou novou kriminální kariéru. To se také stalo, své nové sídlo totiž nalezli v New Yorku.

I když bratři stáli v čele ruské mafie, která okupovala Hell's Kitchen, tak byli poskoky Wilsona Fiska, který vedl celé newyorské podsvětí. Jejich úkolem bylo pašování heroinu, který vytvořila společnost madam Gao.


Po několika hrozivých událostech, během kterých zemřel Anatolij, se jeho bratr Vladimir rozhodl pomstít. Nejenom, že válčil se samotným Fiskem, ale zároveň čelil i maskovanému muži, který se v jeho posledních chvílích nakonec stal jeho spojencem.

Vladimir Ranskahov se objevil v…

  • první řadě seriálu Daredevil (4 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás