The Defenders Zach Lieberman

Zach Lieberman

Zach Lieberman

Micrův vzpurný syn.

Sezóny 1
2017 - 2017

Zach Lieberman je synem Davida a Sarah a bratrem Leo. Se svou rodinou vedl poměrně poklidný život, tedy až do doby, kdy byl jeho otec zastřelen agenty Vnitřního oddělení. V tu chvíli se jeho život obrátil na ruby, protože přišel o svého milovaného otce.

Ze Zacha se stal tyran, který začala nenávidět všechny ve svém okolí. Jeho matka si s ním nevěděla rady, tedy dokud se neobjevil Pete, který ho dokázal uklidnit. Zach se tímto chováním vypořádával se smrtí svého otce.


Celá rodina Liebermanů je nakonec zapletena do případu týkajícího se Punishera a Micra. Zach je kvůli tomu dokonce jednu dobu unesen.

Zach Lieberman se objevil v…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

pako

23.12.2017 | 19:04:23

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás