Zdroj: Netflix
Po dlouhém čekání můžeme konečně zhlédnout více jak dvě minuty dlouhý trailer na Jessicu Jones. Představují se v něm jak Jessica Jones, tak Luke Cage. Pozornost a obdiv si pro sebe ale přesto uzurpuje hlavní záporák první série, jímž je The Purple Man, v podání Davida Tennanta.
Zdroj: Netflix
1 sezóna | Netflix | 55 minut

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce.
Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2017 | Ukončeno
1 sezóna
| Netflix
| 55 minut
Disney Plus
Svět Marvel Cinematic Universe se stále rozrůstá, a to už dávno ne jenom na stříbrném plátně. Po mnoha úspěšných celovečerních filmech ze světa superhrdinského týmu Avengers a dvou televizních seriálů ze stanice ABC začíná nová kapitola Marvel Cinematic Universe na streamovací službě Netflix, která pro nás připravuje hned šest vzájemně propojených seriálů.
Obsazení:Krysten Ritter (Jessica Jones), Charlie Cox (Matt Murdock), Mike Colter (Luke Cage), Jon Bernthal (Frank Castle), Finn Jones (Danny Rand), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Rosario Dawson (Claire Temple), Jessica Henwick (Colleen Wing), Vincent D'Onofrio (Wilson Fisk), Amber Rose Revah (Dinah Madani)
(více)
Diskuze /33
deadpool
strasne se tesim
Scarity
Tak tak, po Daredevilovi, kterého ráda nemám, ale seriál byl luxusní, se těším na hrdinku, kterou ráda mám, jupíí :)
Kamylko
Budem strucny, WOW ! :P
Blaze
I need more! :)
#5 TheDarkKnightKdyž taky tady je to v lepší kvalitě: https://www.youtube.com/watch?…
TheDarkKnight
#4 Blaze: V dobré kvalitě je to už i tady. Jelikož jsem ale článek vydával dřív, než byl trailer na oficiálním youtubeu Netflixu, tak zprvu nebyl obraz v HD, nyní je ale i zde vložený z oficiálního zdroje. ;)
-Skinner-
Myslím že tam hovorí: Killgrave leaves a trail of broken people behind him.
#7 TheDarkKnightTheDarkKnight
#6 -Skinner-: Ano, říkají. Už je to opraveno. ;)
#21 Kafka TamuraBlanik
Prostě paráda, už aby to bylo. :-)
Arrow123
Pecka!
lksvcr
ano ano ano! Už se nemůžu dočkat :D
Ravencreast
No vypadá to, že se máme rozhodně na co těšit :)
Flamer
WAAU to bude další pecka !!
Lucifrid čestný člen redakce
Ty jo, já měla docela strach. Málokdo dokáže zpracovat ženskou hrdinku, ať už do filmu nebo do seriálu. Tady to vypadá dobře. Už se těším!
StrejdaCZ
Snad se v seriálu objeví i Daredevil :) aspoň menší cameo
bukajik
Krása toto bude pre mňa novinka roka ak to bude aspom také dobré ako Daredevil. Trailer parádny moc sa teším :-)
Sleeper1100
čas 0:34 being hero just put a target on your back – pokud teda slyším dobře. Přeložil bych to tedy spíše jak " být hrdina z tebe akorát udělá terč" ( či nějak méně kostrbatě) a ne " tak hrdinství tě jen drží zpátky"
Cute_unicorn
Neskutečný. Hned první záběr a jako vystřizeno z prvního sešitu komiksu Alias! To je ono. Strašně se těším…
RhaeLin
Úžasný :) nevíte někdo, kdy zhruba se to bude odehrávat? Tak jako byl Daredevil zřejmě někde mezi Avengers a Winter Soldierem? Jestli to bude mít nějakou větší návaznost na obecné dění v MCU, třeba lehká spojitost s Agenty, přeci jen se tam teď objeví různé superschopnosti, které v Daredevilovi víceméně nebyly…
#20 Elhonzo #21 Kafka Tamura #29 HoryoSillia
Už aby to bylo. Strašně se těším a při koukání na trailer jsem se třásla a přiblble usmívala jak měsíček na hnoji. Po Daredevilovi na to mám docela vysoká očekávání, ale nemyslím, že budu nějak zklamaná (a když už, tak to rozhodně vykompenzuje pocit „už to běží, konečně další“). Kromě toho ta hudba v pozadí tomu dává dost zajímavé podkreslení, rozhodně to na mě dělá dojem.
Elhonzo
#18 RhaeLin: Jediný co se zatím ví, je to že se to bude odehrávat po první sérii Daredevila. Co se chronologie filmů tyče tak je ticho po pěšině. A s nějakou větší návaznosti na filmy nebo seriály ( krom těch Netflixovských samozřejmě) bych nepočítal.
Kafka Tamura
Super.
#23 TheDarkKnight #25 Kalam #30 madhitman#7 TheDarkKnight: Opraveno, ale s chybkou. ;)
#18 RhaeLin: Proboha, hlavně ať to s těma Avengerama apod. nijak okatě nespojují… to by tak chybělo. Ty sluníčkové omalovánky pro malé kluky ať drží od těchto netflixáckých seriálů pro velké kluky co nejdál. :)
Arrow_CZ
Parádní trailer. Těším se hlavně na Tennanta věřím že má na to bejt jedním z nejlepších televizních záporáků
TheDarkKnight
#21 Kafka Tamura: S jakou? Žádnou tam nevidím… :)
#24 Kafka TamuraKafka Tamura
#23 TheDarkKnight: Už to tam nevidím, možná jsem byl jen unaven, sry… četl jsem tam „Killgrave za sebou zanehává…“ :)
Kalam
#21 Kafka Tamura: mlč, MCU filmy jsou základ a né nějaký omalovánky. Seriály budou vždy až na druhým místě jen jak doplněk.
#26 TheDarkKnight #28 Kafka Tamura #30 madhitmanTheDarkKnight
#25 Kalam: Tyhle seriály jen jako doplňky? Jako vážně?
#30 madhitmanBackPa
Prosím vás, v jaké další komixovce Tennant hrál?
Kafka Tamura
#25 Kalam: Pro mě za mě ať si filmy základem klidně jsou, to však nemění nic na mém názoru, takže vlastně nevím, co jsi se mi tím snažil vyvrátit. Nejspíš názor, že jsou to omalovánky pro malé kluky, ale s tím tvým nepodstatným tvrzením se ti to moc nepovedlo. :/
#31 KalamHoryo
#18 RhaeLin: Jak víš že ten děj byl mezi těmi filmy?
madhitman
#21 Kafka Tamura:
#25 Kalam:
#26 TheDarkKnight: Protože si nemůžeme užít vážnější i nadlehčenější (jsem opilej, takže nevím, jestli jsem použil správné slovo) část Marvelu…
a hlavně bych počkal až to vyleze na světlo světa…Tennant bude pravděpdobně výbornej, ale to je jediný, co dokážu odhadnout…
Kalam
#28 Kafka Tamura: chápu, že někteří jedinci mají pocit, že jak není film nebo seriál tmavý, temný, každý tam dramaticky nešeptá a necáká tam krev, hned je to pro děti. Takovýto názor je však špatný a jen dokazuje, že nejen že nejsi skutečný fanoušek marvelu, ale jen nějaký noob co jen sleduje jeden seriál, ale taky to že jsi idiot. A ano, základem MCU jsou filmy, vše je na nich založeno a jsou ústředím celého tohoto lore. Filmy jsou prostě centrum a to nejlepší co MCU nabízí, seriály jsou jen výplň při čekání na filmy, ničím víc nebyly a ani nikdy nebudou. A až dokoukám první sérii JJ, budu zase tak jako před tím čekat na CW a na seriál zapomenu. Ano, DD byl dobrý, jako když si po dobrém obědě dáte zákusek, ale stejně se těšíte hlavně na ten oběd.
pozitkar
No já bych nikoho idiotem tak snadno nenazýval. Že hrají ve filmech nerozprodaní áčkoví hrdinové a na seriály tak nějak zbyli ti béčkoví, je jeden fakt. Že se děj začíná opakovat a už se ozývají i kritiky, protože ne každý film se povede podle představ je taky fakt. Že točí filmy a seriály jiné týmy a u Defenders dokonce i jiná televize, je taky fakt. Takže to berme ku-a tak, že se každému líbí něco a že jsme rádi, že to má stoupající úroveň. Btw, já bych syna na Daredevila dívat nenechal, přestože pro mne byla jedna z nejlepších scén ta, kde Kingpin rozmlátil tomu rusovi hlavu dveřma od auta …
22Strophe22
Po spustení traileru na Jessicu Jones ma vôbec neuchvátila hlavna postava, skôr ma to zarazilo, Krysten Ritter ktorá si ju zahraje, tým pádom ma to skoro odradilo od seriálu ale akonáhle som tam zbadal tvár Carrie-Anne Moss, ktorú som si obľúbil z filmu Matrix, tak zmenilo to moje rozhodnutie. Ale vopred podľa môjho úsudku nebude tento seriál lepší než Daredevil, ktorý bude TOP, medzi nimi a skôr sa teším na Punisher a Iron Fist. Môj pohľad na to.