Defiance Co nám přinese začátek třetí řady

Co nám přinese začátek třetí řady

Co nám přinese začátek třetí řady

Dvouhodinová premiéra nové série se nezadržitelně blíží. Co nám přinese v prvních třech týdnech?


5 0
4.6.2015

Nolan a Irisa jsou z podzemního komplexu zachráněni tajemnou silou právě včas, aby zjistili, že na Defiance míří ozbrojené jednotky. Samotné město je zcela na kolenou a bezbranné, navíc po kolapsu gulanitových dolů. Mezitím se Datak, Stahma a Rafe snaží znovu sjednotit svou rodinu. A zatímco Alak a Pilar cestují s dítětem, Alak si stále více uvědomuje, jak nestabilní jeho tchyně je. Nolan a Irisa musí pomoci záhadné mimozemské rase, známé jako Omecové, aby zabránili diplomatické krizi rozdělit město.

3×01–02 The World We Seize & The Last Unicorns


Jsme zpátky na začátku. Město téměř bezbranné a nepřítel za branami. Je na Nolanovi a Irise, aby dokázali odvrátit zkázu Defiance. Jen Tarrovi a Rafe jsou v relativním bezpečí mířící po stopách svých unesených potomků. I když nikdy nevíte co se může stát.

Amanda vyjednává s Omecy, novou mimozemskou rasou, budoucnost Defiance a Tarrovi se vrací, aby zjistili kolik se toho změnilo, a bude otestována jejich loajalita mezi lidmi, Omecy a Votanis Collective. Mezitím se Nolan a Irisa setkají s přeživšími zvěrstev Votanis Collective, kteří jim mohou pomoci v prvním úderu proti blížící se armádě generála Rahma Taka.

3×03 The Broken Bough

Nově příchozí Omecové mohou být těmi, kdo přesune jazýček vah na tu správnou stranu, na stranu Defiance. Tarrovi čeká po návratu velká zkouška loajality, dokáží však přežít v nově nastaveném světě? A Nolan s Irisou svolávají do zbraně proti blížící se armádě.

Berlín vyšetřuje bombardování Votanis Collective v centru Defiance, pokračuje Stahmy utajený vztah s T'evginem, tajemným vůdcem Omeců. Nolan a Amanda plánují útěk poté, co jsou zajati..

3×04 Dead Air

Situace v Defiance se přiostřuje, nikdo neví komu věřit, na koho se spolehnout.

(Zima se blíží i do Defiance. Foto: Syfy)

A teď malá lekce historie. Omecové byli také původně spřízněni s obyvateli Votanského solárního systému. vyvinuli se na své vlastní domovské planetě Omec. Byli to skvělý válečníci s mnohem vyvinutější technologií a tak mocní, že si dokázali podrobit i všechny ostatní rasy. Každých 76 let se jejich planeta přiblížila k Votanskému systému a oni pak vyráželi na jakési „sklizně děsu“.

Nabírali nebohé Votany do svých otrockých lodí a odváželi zpět na svou domovskou planetu, kde z nich dělali dělníky, sexuální hračky nebo když je unavili, tak i výtečnou pochoutku. Nic ovšem netrvá věčně a tak co čert nechtěl, přišel někdo ještě mnohem silnější, Volgové. Ostatní Votané považovali Omecy za vyhlazené a tak je ani nezahrnuli do svého záchranného plánu. Proč by také měli, po dlouhá léta je zotročovali. Nyní se však vracejí. Nesou si s sebou tisíciletou zášť nebo se rozhodnou pro spojenectví? A co myslíte vy?

Diskuze /1

komja

Bude to masakr :D

6.6.2015 | 23:37:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Je rozhodnuto

Konec městečka Defiance

Konec městečka Defiance

Po krátké chvíli napínání již známe výsledek. Stanice Syfy se rozhodla se seriálem již dále nepokračovat a Defiance po třech sériích končí.

Reklama

Co bylo

Ohlédnutí za třetí řadou

Ohlédnutí za třetí řadou

Už tomu je přes týden, co jsme byli svědky parádního finále třetí řady. Jaké zanechala pocity a má seriál plány a šanci do budoucna?

Promo postav

Promo postav

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Hlídejte si nás