Defiance Další dva nováčci do řad Defiance

Další dva nováčci do řad Defiance

Další dva nováčci do řad Defiance

Do druhé série přibudou i William Atherton a Anna Nichols.


1 0
17.9.2013

Williama Athertona snad ani nemusíme představovat. Nestačí, pokud napíšu, že hrál v takových filmech jako Krotitelé duchů, Smrtonosná past, Poslední samuraj a například v seriálu Na doživotí?

V defiance si střihne roli Viceroye Mercadela, nemilosrdného a sarkastického velitele Zemské republiky. Vystupovat tu bude jako nadřízený další nové postavy, a to starosty Pottingera. A jak už to tam bývá, i on má svá tajemství, která budou vyplouvat v průběhu druhé řady.


Dalším nováčkem je Anna Nichols (Hopkins). Ta nastupuje do seriálu jakožto voják Zemské republiky Jessica „Berlin“ Rai. Jejím zaměřením je propaganda. Tuto práci dělá dobrovolně a z přesvědčení, že Zemská republika je nejlepší věc, hned po vynálezu boty na podpatku. Mezi její předchozí angažmá patří seriály Zákon a pořádek, Mrtvá zóna a Nikita, nebo ve filmu Barneyho ženy.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Je rozhodnuto

Konec městečka Defiance

Konec městečka Defiance

Po krátké chvíli napínání již známe výsledek. Stanice Syfy se rozhodla se seriálem již dále nepokračovat a Defiance po třech sériích končí.

Reklama

Co bylo

Ohlédnutí za třetí řadou

Ohlédnutí za třetí řadou

Už tomu je přes týden, co jsme byli svědky parádního finále třetí řady. Jaké zanechala pocity a má seriál plány a šanci do budoucna?

Promo postav

Promo postav

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Hlídejte si nás