Defiance Niles & Amanda - skutečná vášeň?

Niles & Amanda - skutečná vášeň?

Niles & Amanda - skutečná vášeň?

Mezi Amandou Rosewater a Nilesem Pottingerem to již několik epizod jiskří. Dostanou se od kamarádů, kteří spolu ujížděli na drogách až k milostnému páru? Pojďme se poohlédnout za epizodou S02E10 Bottom of the World, kde Amanda s Nilesem čelí společnému osudu. (Článek obsahuje spoilery)


1 0
27.8.2014

Velvyslankyně Tennety přijíždí do Defiance na prohlídku místních dolů. Společně s Pottingerem a naštvanou Amandou procházejí doly, když v tom náhle dojde k zhroucení jedné z jeskyní. Velvyslankyně nepřežije. Amanda s Pottingerem v jeskyni uvíznou. Nacházejí se hodně blízko smrti. Zbývá jim méně než 30 minut, než jim dojde kyslík. Nolan s Rafem plánují záchranou akci. Jak jsme později zjistili, za zhroucením jeskyně stojí Quentin, který pracuje pro Votan Collective. Quentina však nezatknou, vinu na sebe vezme jeho otec Rafe.

Zatímco jsou dole v jeskyni uvězněni, prožívají Pottinger s Amandou důvěrný rozhovor. Je to tak trochu legrační. Probírají věci o životě, smrti, monarchii, Harry Potterovi. A poté dojde i k polibku. Amanda je ráda, že není tam dole sama, ale s ním.


Amanda slibuje Nilesovi, že pomoc přijde každou chvíli a budou mít dostatek vzduchu, který opravdu potřebují. Niles namítá, že to se nestane, ale možná by jeden z nich mohl žít. Řekne Amandě, aby vzala kámen a zabila ho. Amanda si myslí, že z nedostatku vzduchu blázní. Ale on to podle mě myslel vážně. Niles prosí, ať ho nechá tuto oběť udělat pro ni – jedinou správnou věc v jeho bídné životě. Niles o sobě prohlásí, že je monstrum a že ona nemá ponětí co všechno provedl. Mezitím Nolan s Berlin dosednou na dně šachty a připravují výbušninu. Když se Nolan dostane dovnitř najde Amandu ještě při vědomí. Ale protože Niles už nevnímá, Amanda trvá na tom, aby ho vytáhli jako prvního.

Uvidíme jak se jejich vztah ve finále 2. série. Muže se stát cokoliv. Například může Amanda zjistit, jaké věci Niles provedl. Jakou budoucnost vidíte vy pro Amandu a Nilese?

Libí se vám Amanda a Niles jako pár?

63%
37%
95 hlasů

Diskuze /1

quajak

Mě Niles připadá jako typická postava přichystaná k pár rozkolům v soužití „hlavního páru“ a také k tomu, aby v poslední epizodě nějak hrdinsky zemřel.

27.8.2014 | 14:56:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Je rozhodnuto

Konec městečka Defiance

Konec městečka Defiance

Po krátké chvíli napínání již známe výsledek. Stanice Syfy se rozhodla se seriálem již dále nepokračovat a Defiance po třech sériích končí.

Reklama

Co bylo

Ohlédnutí za třetí řadou

Ohlédnutí za třetí řadou

Už tomu je přes týden, co jsme byli svědky parádního finále třetí řady. Jaké zanechala pocity a má seriál plány a šanci do budoucna?

Promo postav

Promo postav

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Hlídejte si nás