Designated Survivor (Prezident v pořadí) Designated Survivor by mohl pokračovat na Netflixu

Designated Survivor by mohl pokračovat na Netflixu

Designated Survivor by mohl pokračovat na Netflixu

Produkční společnost eOne se jen tak nevzdává a přestože na ABC jejich seriál končí, má v plánu jej nabídnout k prodeji jiným stanicím. V současnosti jedná s Netflixem, který vlastní práva na vysílání mimo Spojené státy.

7 2
16.5.2018

Zástupci produkční společnosti eOne, která se podílí na produkci Designated Survivor, se chopila iniciativy a po zrušení seriálu na ABC hodlá seriál nabídnout jiné stanici. Možností je více, aktuálně se jako nejlepší možnost jeví Netflix, který vlastní práva na vysílání pro mezinárodní trh. Naproti tomu další streamovací služba, konkureční Hulu, vlastní práva na první dvě řady pro domácí americký trh.

Foto: ABC


Přestože druhá série neměla tak skvělou sledovanost během premiérového vysílání, čísla sledovanosti v následujících dnech, často právě na streamovacích službách, jsou víc než slušná. Nalézt domov právě na jedné ze streamovacích služeb by bylo pro seriál výhodou.

O tom, jak se situace kolem případné další řady Designated Survivor vyvine, vás samozřejmě budeme informovat.

Zdroj: Deadline

Diskuze /7

Jirka 007

Moc bych si pral aby to vyslo

16.5.2018 | 17:34:52
Taran

Jenom to ne… sice je to od začátku ptákovina ale dokud šlo o drama tak to šlo. Teď je to napůl komedie a vůbec to nefunguje

16.5.2018 | 18:38:09
Edward Bloom

Seriál by si zasloužil důstojný konec, který by mohl obstát vedle parádní první série. Od druhé řady to jde jenom dolů a bojím se, že s třetí řadou by to spadlo do nesledovatelné hlouposti.

16.5.2018 | 18:57:13
Lex Luthor

Jestli to bude stejný, jako druhá série tak radši ne. Tam převládala politika a bylo to o ničem. Ke kvalitě 1 série to mělo daleko

#6 Schevchen
16.5.2018 | 21:00:27
Bat24

To by bylo super. První sezona byla akční, druhá spíš politická, ale tím by se děj kolem politiky mohl ukončit a zmenšit na minimum a do třetí sezony a když tak i další vletět zase ve velkém a to akčněji.

17.5.2018 | 23:20:47
Schevchen

#4 Lex Luthor: Naprosto s tebou súhlasím. Prebytok politiky a minimum akcie seriálu veľmi uškodili, druhú sériu som dopozeral s veľkým sebazaprením.

21.5.2018 | 22:58:20
Cihi

tak myslim… ze nikomu ani nevadi… ze 2 serie takto „neukoncene“… protoze to s tou Emily by byla jenom dalsi nadstavovana kase (ktera by se klasicky vyresila uz behem prvnich dilu) a treti serie by byla o vztahu Hannah s dcerou Damiana a o volbach… o kterych uz bylo vic serialu soucasnosti

takze prakticky o nic neprichazime

22.5.2018 | 22:15:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: #truthorconsequences

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Rekapitulace prvních dvou sérií

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás