Designated Survivor (Prezident v pořadí) Designated Survivor hlásí nové herecké posily

Designated Survivor hlásí nové herecké posily

Designated Survivor hlásí nové herecké posily

Ke stávajícímu ansámblu se připojí další tři herci, kterými jsou Virginia Madsen (American Gothic), Ashley Zukerman (Manhattan) a Malik Yoba (Empire). Koho si v podzimní novince zahrají?

2 0
12.8.2016

Vedle hlavních postav, se kterými se budeme v seriálu pravidelně setkávat, se obsazení rozrostlo o další herce, kteří se v průběhu seriálu objeví. Malik Yoba (Empire, Alphas) si zahraje zkušeného zástupce ředitele FBI Jasona Atwooda. Ten je šéfem, mentorem a občas i parťákem agentky Hannah Wells (Maggie Q), která se ujímá vyšetřování výbuchu v Bílém domě.

Malik Yoba si střihne roli zástupce ředitele FBI. Foto: Syfy


Další posilou je Virginia Madsen, která momentálně exceluje v roli manipulativní matky v letní novice American Gothic. V Designated Survivor ji uvidíme v důležité vedlejší roli kongresmanky Kimble Hookstraten, která je podobně jako postava Kiefera Sutherlanda vybrána jako „určený přeživší“. Jen za druhou stranu. Nového prezidenta bude podporovat, jen dokud to vyhovuje jejímu skutečnému cíli. Má totiž zálusk na prezidentský úřad. Na tuhle chytrou a konzervativní politickou rivalku si bude muset dát Tom Kirkland pořádný pozor.

Virginia Madsen si zahraje politickou rivalku hlavního hrdiny. Foto: CBS

Poslední ohlášenou posilou je Ashley Zukerman (Manhattan, Childhood's End). Ten ztvární kongresmana Petera MacLeishe z Oregonu, který slouží v úřadu už třetí období, ačkoli patří mezi ty nejmladší. Současně je vyznamenaným veteránem války v Afghánistánu a po útoku na Bílý dům se stane národním hrdinou. Brzy ale zjistíme, že skrývá temné tajemství a není tím, za koho jej považujeme. Ashley Zukerman se zároveň na podzim objeví také ve čtvrté řadě Masters of Sex.

Ashley Zukerman ztvární oblíbeného kongresmana. Foto: WGN America

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: #truthorconsequences

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Rekapitulace prvních dvou sérií

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás