Designated Survivor Designated Survivor přišel o dalšího tvůrce

Designated Survivor přišel o dalšího tvůrce

Designated Survivor přišel o dalšího tvůrce

Novinka Designated Survivor už podruhé mění tvůrce. Z této pozice nyní odchází Jon Harmon Feldman, který však dále zůstává na stanici ABC, kde se bude věnovat několika dalším projektům.


0 1
7.12.2016

Seriál Designated Survivor si odbyl další změnu na postu tvůrce a producenta. Zatímco David Guggenheim zůstává jako tvůrce a výkonný producent, letošní podzimní novinku opouští Jon Harmon Feldman. Jde už o druhou změnu na pozici showrunnera. Poprvé k ní došlo hned poté, co ABC při posuzování pilotních dílů dala Designated Survivor zelenou. Tehdy byla nahrazena Amy B. Harris právě Feldmanem. Ten nyní své místo přepouští Jeffu Melvoinovi (Alias, Remington Steele), který si tak zopakuje předchozí spolupráci s producentem Markem Gordonem ze seriálu Army Wives. Jon Harmon Feldman však na stanici ABC zůstává a má působit jako producent hned u několika nových projektů, což je také důvod, proč se nebude nadále věnovat seriálu Designated Survivor.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás