Designated Survivor Ohodnoťte postavy seriálu Designated Survivor

Ohodnoťte postavy seriálu Designated Survivor

Ohodnoťte postavy seriálu Designated Survivor

Seriál Designated Survivor si rychle získal fanoušky, a tak jsme si pro vás připravili profily postav i herců. Vy neváhejte a své oblíbené i neoblíbené postavy ohodnoťte a v komentářích se s námi podělte o to, kdo má vaše sympatie.


6 0
10.10.2016

Profily postav a herců

Tom Kirkman (Kiefer Sutherland)
Alex Kirkman (Natascha McElhone)
Aaron Shore (Adan Canto)
Emily Rhodes (Italia Ricci)
Seth Wright (Kal Penn)
Hannah Wells (Maggie Q)
Kimble Hookstraten (Virginia Madsen)
Harris Cochrane (Kevin McNally)
Jason Atwood (Malik Yoba)
Peter MacLeish (Ashley Zukerman)
Mike Ritter
Leo Kirkman
Penny Kirkman

Diskuze /8

Angi

Po třech epizodách si nemůžu pomoct, ale celý seriál mi příjde jako politická agitka na objednávku. US Prezident, který se řídí morálkou, zajímá ho dobro a zlo a aby se neubližovalo nevinným. Nemůžu se zbavit dojmu, že jde o účelný pokus vytvořit protiváhu Franka Underwooda. :) House of Cards je opravdu úspěšný seriál a obraz ameriky a US politiků zrovna nevylepšuje. A docela zvážím, jestli kouknout na čtvrtý díl, jelikož Jack Bauer není Frank a na skautíky já moc nejsem. :)

#2 Lucifrid
10.10.2016 | 7:46:04
Lucifrid

#1 Angi: No a já to zase beru obráceně. Druhého Franka Underwooda nepotřebujeme. Já jako nadšený čtenář Toma Clancyho konečně našla svého Jacka Ryana a jsem tím děsně nadšená. Je fajn v televizi pro změnu vidět čestného politika, i když on politik vlastně není. Kdo se má furt na ty pravý politiky, který jsou jeden horší než druhej, koukat? :D

#3 Angi
webmaster
10.10.2016 | 15:17:30
Angi

#2 Lucifrid: Souhlasím, že nepotřebujeme dalšího Franka. Respektive – další sezona House of Cards by bodla. Sto lidí a sto chutí, seriál to není špatný.

#4 Lucifrid
10.10.2016 | 16:12:34
Lucifrid

#3 Angi: To souhlasim na další řadu HOC se těším asi zatím nejvíc ze všech, ten konec byl u té poslední luxusní. A právě proto, že je to jiné, si tenhle seriál neskutečně užívám.

webmaster
10.10.2016 | 16:54:08
Jara

Já jsem taky ráda, že konečně zase pojali prezidenta trochu jinak, než jako bezpáteřního kariéristu, který jde přes mrtvoly. Celý ten nápad o tom je docela osvěžující, a rozhodně si nemyslím, že je vyloženě „skautík“ (soudě podle konce třetí epizody, nějaké ty kostlivce asi taky má ve skříni), ale prostě normální chlap, který šel do politiky s tím, že bude dělat to, v čem je dobrý a bude nějak prospěšný. Vím, že žijeme v cynickém světě, ale odmítám věřit tomu, že každý politik, i na regionální úrovni, je zkorumpované hovado.

#6 doxtan
12.10.2016 | 13:04:40
doxtan

#5 Jara: Jako regionální politik děkuji za příznivé hodnocení.

#7 Jara
12.10.2016 | 20:49:52
Jara

#6 doxtan: :D Vzhledem k tomu, že mám dobrého kamaráda na radnici (mého rodného) města, tak vím, že člověk může být normální a v pohodě člověk, který to dělá proto, že chce něco udělat pro lidi. Vidět zase jednou seriál, kde je politik ukázaný jako normální člověk, je opravdu osvěžující.

#8 Angi
12.10.2016 | 21:28:31
Angi

#7 Jara: Takový ctihodný Jim Hacker byl taky idealista pro lidi, než se stal ministrem. =))

13.10.2016 | 22:58:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás