Designated Survivor (Prezident v pořadí) Pro druhou sérii se hledá nový showrunner

Pro druhou sérii se hledá nový showrunner

Pro druhou sérii se hledá nový showrunner

Designated Survivor střídá showrunnery jako ponožky. Během první série se na postu tvůrce a producenta vystřídali rovnou tři lidé a ve druhé řadě, kterou můžeme s největší pravděpodobností očekávat, dojde k další změně.

9 0
9.4.2017

V prosinci loňského roku jsme vás informovali o změně na postu showrunnera, když Jona Harmona Feldmana nahradil Jeff Melvoin. Feldman ze seriálu odešel, protože podepsal s ABC novou smlouvu a má zde působit jako producent hned u několika nových projektů. Nebyla to však první změna. Hned poté, co prošel pilotní díl a seriál dostal zelenou, byla na postu hlavního producenta nahrazena Amy B. Harris právě Feldmanem.

Foto: ABC


Aktuální showrunner Jeff Melvoin s jistotou zůstává do konce první série, pro tu druhou se však hledá jeho náhrada, protože se na seriálu bude podílet už jen jako výkonný producent. To je na jednu stranu nepříjemná zpráva, na tu druhou už nyní víme, že se s velkou pravděpodobností další řady dočkáme. Hlavní tvůrce David Guggenheim se navíc k odchodu nechystá, takže o udržení kvalit seriálu si nemusíme dělat příliš velké starosti.

Zdroj: Hollywood Reporter

Diskuze /1

Lex Luthor

Takový dobrý seriál a má takové zádrhely snad neztratí na kvalitě a nějakou chvíli s námi vydrží protože dobrých politických seriálů kde je i akce je málo.

12.4.2017 | 16:21:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: #truthorconsequences

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Rekapitulace prvních dvou sérií

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás