Designated Survivor James Royce

James Royce

James Royce

Guvernér Michiganu, který se postavil prezidentu Kirkmanovi a nechal ve svém státě policii pronásledovat muslimy.

Sezóny 1
2016 - 2016


Zprávy o drsném zatýkání muslimů se objevily při prezidentově projevu u trosek Kapitolu. Guvernér Royce povolil bezpečnostním složkám v Michiganu zatýkat muslimy, aby ochránil své občany. Prezidentovo apelování na guvernéra nemělo žádný vliv, naopak prohlásil, že Kirkman jeho prezident není.

Prezident Kirkman do Michiganu poslal Emily, aby guvernérovi domluvila a povolal Národní gardu. Ta se ale postavila na stranu guvernéra. Prezident nakonec díky blafování donutil guvernéra násilné zatýkání, které vedlo ke smrti 17letého muslimského chlapce, zastavit a pozval ho k jednání do Washingtonu, kde ho hned po příletu nechal zatknout za vlastizradu.


Michael Gaston jako guvernér James Royce. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lucifrid

Sráč, ale dobře zahranej :)

webmaster, korektor
8.7.2017 | 13:37:56

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás