Designated Survivor (Prezident v pořadí) Peter MacLeish

Peter MacLeish

Peter MacLeish

Vyznamenaný válečný veterán z Afghánistánu a nejmladší kongresman, který je ve funkci už po třetí období a jediný přeživší ničivého útoku na Kapitol.

Sezóny 1
2016 - 2017

Peterovi je později po dohodě prezidenta Kirkmana, Aarona a Emily nabídnuta funkce předsedy Sněmovny, ale on ji odmítne. Funkci viceprezidenta už ale ne. Hannah Wells kongresmana od začátku podezírá, že stojí za útokem na Kapitol a snaží se najít důkazy, i když se jí do cesty staví různé překážky.

MacLeish nakonec opravdu složí viceprezidentskou přísahu. Při ceremonii je prezident Kirkman postřelen a MacLeish se stává po dobu prezidentova zotavování úřadujícím prezidentem. Jeho prvním činem je rozkaz zastřelit atentátníka prezidenta, kterého se povede najít, aby při pokusu o zatknutí nezastřelil nikoho ze zatýkající jednotky.


Hannah Wells se nakonec s prezidentem setká a ten ji svěří úkol pustit se po stopách této rozsáhlé konspirace i MacLeishe. Hannah s FBI nakonec MacLeishe přistihne při konverzaci s bývalým kolegou vojákem a získá usvědčující nahrávku. MacLeish se dá na útěk a poté, co ho Hannah dostihne, jí sděluje, že se to k soudu stejně nedostane a vyhrožuje jí. MacLeishe v tu chvíli zastřelí jeho manželka, která následně obrátí zbraň proti sobě.

Ashley Zukerman jako Peter MacLeish. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E10: #truthorconsequences

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Rekapitulace prvních dvou sérií

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás