Designated Survivor Příště uvidíte: Rodina v ohrožení

Příště uvidíte: Rodina v ohrožení

Příště uvidíte: Rodina v ohrožení

Zatímco prezident Kirkman se bude muset potýkat s hrozbou odhalení týkajícího se jeho syna, zástupce ředitele FBI Atwood má vážnější starosti. Jak zachránit uneseného syna? Příští týden nás čeká opět přestávka, osmého dílu se tedy dočkáme až na konci listopadu.

7 0
20.11.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Jamis

Jak je to s těmi přestávkami? Přijde mi, že dávají díl za dva týdny. To je dost otravné.

#2 KevSpa
25.11.2016 | 6:14:07
KevSpa

#1 Jamis: Jo, teď bylo těch přestávek hodně. Podle mě to trochu narušila ta objednávka na plnohodnotnou sérii, produkce se tomu musela přizpůsobit, aby stihli natočit další díly. Každopádně teď nás čekají minimálně tři díly za sebou bez přestávky. :)

webmaster
25.11.2016 | 7:08:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás