Designated Survivor Začíná jít do tuhého

Začíná jít do tuhého

Začíná jít do tuhého

Novinka Designated Survivor se vrací po krátké přestávce s pátým dílem. V něm čeká prezidenta Kirkmana zásadní rozhodnutí. Lid si žádá odplatu za teroristický útok na Kapitol, ale jak se prezident rozhodne?

8 0
26.10.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /8

roco888

Jj, začíná..... Jen do toho.

26.10.2016 | 22:55:07
Romix01

A další přestávka opět před námi.. a beztak kvůli volbám příšery a příšerky..

#3 KevSpa
28.10.2016 | 13:05:26
KevSpa

#2 Romix01: Tentokrát je pauza kvůli CMA Awards. :)

webmaster
28.10.2016 | 15:08:05
Jara

Doufám, že to ještě víc nepoškodí sledovanost. Teď sice proti tomu běžel nějaký sport, ale pauza taky nepomůže. Spoléhám na to, že když je to na Netflixu, tak snad ABC počítá s tím, že to lidi hodně sledují i tam…

#5 KevSpa
29.10.2016 | 10:41:34
KevSpa

#4 Jara: Ono to navíc trhá rekordy sledovanosti na Live+7, hodně lidí si to nahrává a sleduje poté. Plus ten Netflix, takže mají zaručenou sledovanost i mimo USA. A tento týden je tu sledovanost opravdu zbytečné řešit, protože vysílat seriál proti baseballové World Series, která má sledovanost kolem 20 milionů, to je bez šance. Ostatně proto stanice už dnes tolik hledí na výsledky na DVR. :)

#7 Jara
webmaster
29.10.2016 | 15:54:40
KevSpa

Mimochodem, co se týká těch ratingů na Live+7 DVR, tam má DS 119% nárůst sledovanosti oproti premiéře, lépe je na tom ze všech seriálů už jen Quantico se 125 %. Ale to si ten rekord drží už od první sezóny, proto zrovna u Quantica nechápu, když někdo mluví o klesající sledovanosti. To se totiž vysílá v neděli, kdy je obrovská konkurence a lidi si zkrátka spoustu seriálů z daného vysílacího slotu nahrávají. A pro stanice jsou tahle čísla neméně podstatná. :)

webmaster
29.10.2016 | 15:59:10
Jara

#5 KevSpa: Jo, to vím :) Jen přece…ABC…u HBO a podobných má člověk jistotu, že tam ti šéfové používají hlavu a nespoléhají na živou sledovanost. Ono to Live+7 DVR výsledky ještě nebyly zveřejněné, nebo už jsou? Každopádně Sutherland je sám producent, tak si říkám, že kdyby nejhůř, tak se můe přesunout na ten Netflix…:D

#8 KevSpa
31.10.2016 | 9:02:50
KevSpa

#7 Jara: Jo, za uplynulý týden ještě nejsou výsledky venku, ale ono se to u nich většinou nijak zásadně nemění. Jinak ten nákup Netflixem pro zahraniční trh je samozřejmě slušná pojistka, že by v případě ukončení mohl Netflix převzít i produkci seriálu. Každopádně tím, že jim odklepli celou sezónu (22 dílů), tak minimálně tu jednu sérii to bude mít kompletní. :)

webmaster
31.10.2016 | 18:33:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Designated Survivor a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Recenze

Designated Survivor očima redaktorů Edny

Designated Survivor očima redaktorů Edny

První série politického thrilleru s Kieferem Sutherlandem v roli amerického prezidenta je za námi. Nastal tedy čas zhodnotit divácky nejúspěšnější novinku stanice ABC v naší redakční recenzi.

Druhá série

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

Paulo Costanzo novým hereckým přírůstkem

S blížícím se začátkem natáčení druhé řady Designated Survivor byl ohlášen příchod první herecké posily. Jednu ze stálých nových postav ztvární Paulo Costanzo, známý ze seriálů Royal Pains či The Expanse.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Virginii Madsen už ve druhé řadě neuvidíme

Pokud jste si oblíbili kongresmanku Kimble Hookstratenovou, máme pro vás smutnou zprávu. Ve druhé sérii už se neobjeví. Virginia Madsen to oznámila na svém Twitteru.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás