Dexter Diskuze: Dexter - Showtime

Diskuze: Dexter - Showtime

8×12 | Remember the Monsters? | POZOR NA SPOILERY!

norb

#1320 dexter01: no, že by deb zabila laguertu a pak i sebe – to mi teda moc smysl nedává. spíš kdyby v tom kontejneru odpráskla dextera, tak pak by pravděpodobně zastřelila i sebe, tomu bych věřila (spoluvina, že o dexterovi věděla + neschopnost žít bez něj).

ano, ukončení po 7. sérii by z dnešního pohledu bylo opravdu velmi rozumné ;-) v podstatě téměř jakýkoliv konec mi přijde lepší než ten depresivní dřevorubec. prostě mu nevěřím a basta.

#1322 Lervin
29.10.2013 | 23:33:50
Lervin

#1321 norb: Asi tak, zastřelit Laguertu a pak sebe, to je zvláštní. Lepší by bylo i to, kdyby zastřelila jen sebe. Pak by se mohla stát spousta věcí a všechny by byly lepší, než 8. série :D

30.10.2013 | 19:15:08
Lervin

Jinak je mi líto nevyužitého potenciálu několika situací v 8 sérii a mám chuť je tu sepsat :D

  1. Řešení smrti Laguerty
  2. Přiznání Debry ke smrti Laguerty
  3. Debra jako neřízená střela, která vraždí ze zoufalství zločince a nedává si pozor, takže Dextera klidně mohla nakonec dostat do basy
  4. Dexter jako slizkej zmrd, o kterým hovoří na konci 7. sérii – tedy vrah, který zabijí pro sebe, ne podle kodexu.
  5. Skutečnost, že Dexter má rád Debru jen proto, že je to obraz jeho fungování ve společnosti a vlastně jeho maskování
  6. Pomsta Hannah Dexterovi
  7. Žádná zrada od Vogel, kdy v podstatě postupně ta postava ztratila význam
#1324 dexter01
30.10.2013 | 19:21:27
dexter01

#1323 Lervin: Přesně tak. Řešit smrt Laguerty… Vždyť sakra zabili kapitánku Miami Metro a nikdo nic? A Dexter by pomalu ztrácel nad sebou kontrolu. Kdyby se Hannah vrátila, Dexter by s ní plánoval budoucnost a ona by se mu pomstila, tak by to bylo zajímavý. Bača Vogel dejme tomu a když už chtěli mít záporáka, tak ho měli hodně zezápornit a dát mu víc prostoru… Já bych si představoval záporáka jako byl Trinity…

#1334 Dazzy
30.10.2013 | 21:02:41
dexter01

Měl jsem dva 2 volno, takže sem shlédnul celou 8. sérii… A musim říct, že když sem to viděl takle vkuse, takže finále mi dávalo větší smyl a celá 8. řada se mi líbila a není zase ta špatná :)

takže si jí taky zkuste pusit ještě jednou a třeba změníte názor

#1326 norb
14.11.2013 | 21:07:44
norb

#1325 dexter01: asi takhle – mám to v úmyslu, ale moc si od toho neslibuju… ;-)

14.11.2013 | 21:15:50
goresi

Potom co jsem shlédnul spíše ze zvědavosti 8 serii, nutno předeslat že mně 6 a 7 otrávila, tak musím byť nerad konstatovat že tvůrci měli pro zachování kvality a kultu díla ukončit seriál 5 serií. Nechce se mi zde teď rozebirat jednotlivosti ale dle mého názoru je 8 serie naprosto ulítlá a přímo odporuje podstatě postavy Dextera Morgana. Podle ho dnocení které tady vidím se mnou asi příliš souhlasit nebudete. Byl jsem po 5 sezon skalním fandou seriálu a těch 5 sezon si vždy rád pustím

20.11.2013 | 9:51:44
Gravelark

tak jsem se konečně donutil kouknout na poslední díl, abych to měl skrku. celá série byla tak otravná, jednotlivé příběhy rozlítané všude možně, naprosto neucelený koncept, chování postav a zápletky tak dementní až mě to doslova bolelo se na to dívat… bohužel taková byla i poslední epizoda. několikrát jsem se musel podívat, kdy ta epizoda a spolu s ní mé utrpení skončí… dvě věci ale vyzdvihnu, co mě přišly super. první zabití saxofona a následně quinn a angel. hlavně teda quinn, jak mě ta postava srala předtím, tak tady ten jeho pohled a tichý souhlas a obdiv s dextrem… našlapaně uspokojující. no a pak ten konec… dexter bez ničeho, prázdný, bez satisfakce. každopádně jsem rád, že seriál skončil, nechtěl bych, aby ten seriál klesl ještě hlouběji. takkhle to i přes všecko bylo relativně důstojné

1.12.2013 | 18:14:45
PecaCZE

Asi nejhorší překlad názvu epizody. Poslední díl 7. série Surprise Motherfucker přeložili jako Nový začátek konce :D :D :D.

27.1.2014 | 21:47:06
carlos88

poslední dvě sezony zazdily celý potenciál Dextera, poslední díl sedmé sezony ještě ušel, měl několik možností návaznotstí, ale od osmé sezony, kdy byla nesmyslně do série zatažena Dr. Vogelová, která ke konci, kdy je zavražděna postrádá jakýkoliv smysl v seriálu a tím je do toho vložen i nesmyslně její syn, který ukazuje na další velká ale, jak jsme zjistili dříve, byl v seriálu celkem postradatelnou osobou, nicméně jeho motání se okolo Dextera dříve, než měl jakoukoliv spojitost s děním bylo přetažené, netuším jestli mu scénáristé dali roli až po dalších dílech a bylo vše psáno horkou jehlou, nebo to bylo scénáristy pečlivě naplánováno, což v kontextu celého seriálu spíše nevypadá… nicméně celá poslední série mě zklamala, seriál měl skončit otevřeně, tím by přidal na kultu Dextera a byl by to důvod se na seriál dívat i opakovaně, tohle zbrklé uzavření mě už nenutí dívat se na něco, co mě nejen zklamalo, ale co nemá ani potřebu ve mě vyvolávat další otázky co by mohlo být dále, prostě ten konec zbytečně zazdili, což je velká škoda, protože to byl seriál, který měl po čase velký potenciál, otevřené série vždy lidi lákají více, nemám potřebu koukat už na něco, co doslova skončilo, skončil osud Dextera jak jej známe, skončil život všech jeho hlavních hrdinů, prostě nesmyslný konec z mnoha pohledů, který nedává smysl, myslím, že to většinu diváků odradí, což je opravdu škoda…

28.1.2014 | 23:43:12
PecaCZE

Konec Dextera se mi nelíbil, ale pro jiné lidi je to záporná postava a proto nemusí mít šťastný konec. 7. řada je moje oblíbená… skvělá akce a i dialogy.

29.1.2014 | 17:57:08
Cheera

Mám trochu odveci otázku ale neviem kde inde sa spýtať. Neviete niekto náhodou kedy bude preložená posledná kniha Dexter´s final cut?

25.3.2014 | 21:39:01
Dazzy

Ah, ten konec mě celkem naštval nebo tak něco,.. Nečekala jsem takový konec, vlastně ani netuším, co jsem čekala.. Nicméně tohle fakt ne,.. Nejen kvůli „Deb“, ale celkově kvůli tomu, jak se rozdělili,.. Jestli showtime nakonec udělá spin off, doufám, že se zase dají dohromady a nebo se aspoň zaměří třeba na Harrisona s Hannou,.. I když fakt nevím, co by do toho spin offu mohli dát, tohle mě napadá jen tak okrajově.. Jako, musím uznat, že jsem byla u posledního dílu celkem ubulená.. :D A to jsem nebrečela snad ještě u žádnýho seriálu/filku krom dob, kdy jsem byla malej smrad.. :D Možná je to kravina, ale ještě mě napadlo, jestli se nakonec do té Argentiny nebo někam nedostali a ten poslední záběr na Dextera nebyl třeba někde tam… I když to by asi pak nebyl tak zarostej,… :D Těžko říct.. :D Mimochodem, k částečnému změnění charakteru postavy já výhrady nemám, podle mě se lidi mění a i tak Dexter nebyl obyčejný zabiják, ale bylo na té postavě vidět, že má potenciál pro to, aby normálně žil, takže tohle mě na tom nemrzí, jenom asi nemám ráda „špatné“ konce, ono pro každého tak špatný být nemusí, ale já to vnímám celkem negativně.. Pokud bude spin-off budu ráda, protože ten seriál byl u mě fakt oblíbený..

25.7.2014 | 14:19:42
Dazzy

#1324 dexter01: „Nikdo nic“ svým způsobem ne, ale v seriálu byl časový posun, tuším 8 měsíců, takže to bylo prostě nevyplněné místo, nicméně jelikož to Dexter nastražil tak, že to vypadalo, jako by se zabili navzájem, nebylo na tom podle mě tolik co řešit, hlavně když se v tom případu ohledně Dextera a zabíjení tak moc rýpala a nikdo jí nevěřil, prostě asi všem docvaklo, že si nedávala bacha a jednala za zády všech..

25.7.2014 | 14:24:12
Sylvie.Arwen

No, podívat se na poslední díl Dextera, je mnohem hezčí a zábavnějšší než ten předposlední! Zajímavej byl pak ten konec, když Dextera, udělal ze sebe mrtvolu a přitom pracoval jako dělník buldozeru. To, bylo velmi velké překvapením a ještě i zarostlejší s fousama než byste čekali. :-)

20.12.2014 | 22:25:48
Sylvie.Arwen

No, podívat se na poslední díl Dextera, je mnohem hezčí a zábavnějšší než ten předposlední! Zajímavej byl pak ten konec, když Dextera, udělal ze sebe mrtvolu a přitom pracoval jako dělník buldozeru. To, bylo velmi velké překvapením a ještě i zarostlejší s fousama než byste čekali. :-)

20.12.2014 | 22:25:53
Charles.R

Dexter mi SAKRA CHYBÍ ! :/

16.4.2015 | 20:19:00
NeatMonster

Stýská se mi po Dexterovi :/ Neznám lepší seriál.

22.12.2015 | 19:22:31


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Sérioví vrazi

Reklama

Reklama

Narozeniny

Ty Mattson

Ty Mattson