Zdroj: DexterDaily
Zatímco v Dexter: New Blood k tomu nakonec nedošlo, v seriálu Dexter: Resurrection se Dexter a Angel Batista konečně setkali. Jejich přátelství je však teď u konce a herec David Zayas tvrdí, že Angel Dextera nenechá jenom tak odejít.
Angel Batista byl vždy velmi laskavý, optimistický a přátelský člověk a Dexter Morgan byl pro něj dlouhá léta blízkým přítelem a společníkem, za kterého se vždy postavil, ať už se Dexterovi snažil uškodit Doakes, Quinn nebo Maria LaGuerta. A když to vypadalo, že Dexter zemřel, hluboce ho to ranilo a na jeho pohřbu pronesl smuteční řeč.
Pak, jako blesk s čistého nebe, se mu ozvala Angela Bishop ze zapadlého městečka Iron Lake s tvrzením, že Dexter je naživu a prý je to Řezník ze zálivu. Batista se okamžitě vypravil za ním, ale k tomuto setkání v seriálu Dexter: New Blood nakonec nedošlo, což mnohé diváky zklamalo. Náprava ale přišla hned v první epizodě Dexter: Resurrection. I když je Batista rád, že jeho bývalý kamarád žije, jejich vztah je mnohem chladnější. Angela stáhla obvinění ohledně Řezníka ze zálivu, ale Batista cítí, že tady něco nehraje, protože stejné podezření na zdánlivě nevinného Dextera měla také Maria.
(Angel Batista je odhodlaný odhalit pravdu. Foto: Showtime)
Dexter navíc utekl z kliniky, aby se vyhnul jeho otázkám, a když teď Batista ví, že je v New Yorku, rozhodl se odejít od policie a na volné noze se plně věnovat tomu, aby odhalil pravdu. „Když teď Batista ví to, co ví, změnilo to jejich vztah. Musí být velmi opatrný s těmito informacemi a s tím, komu o tom řekne. Batista není z těch, co by to nechali plavat. Bude ho to trápit, dokud do nedokončí.“
Batista je připraven udělat všechno pro to, aby odhalil pravdu, a to nejenom kvůli sobě a zradě, kterou cítí, když Dexterovi tak dlouho důvěřoval, ale také kvůli všem ostatním, které Dexter obelhal. Jeho podezření navíc ještě naroste, až zjistí, že se ve městě objevilo tělo rozřezané do odpadkových pytlů, a to právě v době, kdy tam dorazil i Dexter (i když tohle je Harrisonova vina).
Zdroj: DexterDaily
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2006 | Pauza
11 sezón
| Showtime
| 50 minut
SkyShowtime
Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.
Obsazení:Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), James Remar (Harry Morgan), David Zayas (Angel Batista), Peter Dinklage (Leon Prater), Uma Thurman (Charley Brown), Krysten Ritter (Mia Lapierre), Neil Patrick Harris (Lowell), David Dastmalchian (Gareth), David Dastmalchian (Gareth), Eric Stonestreet (Al Walker), Kadia Saraf (Claudette Wallace), Dominic Fumusa (Melvin Oliva), Ntare Mwine (Blessing Kamara), Emilia Suárez (Elsa Rivera)
(více)
Diskuze /7
PecaCZE
Tak mě napadlo, kdyby první série skončila tím, že Batista to zjistí a Dexter to bude vědět. Tak dostane Batista injekci, Dex se přizná, chvilku si pokecaj a pak ho tam nechá přivázanýho s tím, že počítá, že ho někdo přijde odvázat. Ale něco mi říká, že v New Yorku zůstaneme i v další sérii.
#2 oriori webmaster
#1 PecaCZE: A o čom by to bolo potom? Zase o tom ako sa ho snaží nájsť a dolapiť ho? Ak Angel nezomrie tak ho nenechá na pokoji, neverím že by ho nechal ísť tak ako Angela.
#5 PecaCZEPunisher bude trestať
Jeho podezření navíc ještě naroste, až zjistí, že se ve městě objevilo tělo rozřezané do odpadkových pytlů, a to právě v době, kdy tam dorazil i Dexter (i když tohle je Harrisonova vina).
Ale tělo bylo nalezeno v době, kdy byl Dexter ještě v nemocnici – konkrétně mu o tom nálezu říká sestřička, která s ním dělá rehabilitaci. Takže ohledně této vraždy má Dexter rozhodně alibi.
#4 oriori webmaster
#3 Punisher bude trestať: Pravda, ale rozhodne ho to zaujme, hlavne ak zistí že telo bolo rozrezané na 9 kusov presne ako v Miami.
PecaCZE
#2 ori: Jen teorie ;) Ano, pak by se ho snažil chytit a skončí ve vězení. Dex bude sdílet z vězení svoje zkušenosti jak našel tolik vrahů a bude pomáhat :D něco jako Chyť mě, když to dokážeš. Ne, to je už fakt sci-fi kravina, stejně ty důkazy vždy shromažďoval nelegální cestou.
Podle mě až to celé ukončí, tak už prostě musí Dexter skončit za mřížemi. Jen doufám, že nedostane injekci ( což by logicky měl ) i když by to byla sakra scéna… píchal injekce ostatním a tak by i skončil :) Pořád pevně doufám v nějakou dlouhou epizodu, kde bude vysvětlovat svým kamarádům a kolegům co udělal.
#6 oriori webmaster
#5 PecaCZE: Vzhľadom na to, že už dvakrát sa im koniec podľa všeobecného hodnotenia nepodaril, tak by mali pokračovať donekonečna :D
kenkaku
ať si David Zayas kecá co chce, pokud má dovoleno mluvit o podrobnostech ze scénáře s médii… :)