Dexter
94/100 - 577×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Dexter: The Game 2

Dexter: The Game 2

V roce 2010 vyšla první hra pro vlastníky zařízení od firmy Apple s tématickým zaměřením k seriálu Dexter. Jmenovala se jednoduše: The Game. Nyní se vynořila její druhá verze.

0 0
4.11.2012

O původní hře jsme psali už před pár lety v tomto článku. Podle všeho se v jejím pokračování, které má opět na svědomí skupina Marck Ecko Entertainment. Před 3 měsíci byl poprvé zveřejněn krátký trailer na druhé pokračování, na který se zde můžete podívat:

Hra podle recenzí není zrovna nic moc a příliš se neliší od své předchůdkyně, která je téměř totožná. Ačkoliv první hra byla vcelku úspěšná, její převedení do PC verze nevzbudilo kladné reakce a mnohdy se uvádí, že je to hra vcelku odfláknutá. Podobné převedení ostatně čeká i The Game 2. Uvidíme, zda dopadne stejně zle, nicméně je samozřejmě jisté, že své fanoušky si určitě najde. Dalším navnazením ke hraní může být třeba tento gameplay:

Hru si můžou američtí hráči koupit na iTunes.

Diskuze /2

Petaxis

Vypadá to pěkně na prd.

4.11.2012 | 17:11:00
Zunicka

lepší než nic :/

8.1.2016 | 20:56:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama