Dexter Dexter: The Game 2

Dexter: The Game 2

Dexter: The Game 2

V roce 2010 vyšla první hra pro vlastníky zařízení od firmy Apple s tématickým zaměřením k seriálu Dexter. Jmenovala se jednoduše: The Game. Nyní se vynořila její druhá verze.


0 0
4.11.2012

O původní hře jsme psali už před pár lety v tomto článku. Podle všeho se v jejím pokračování, které má opět na svědomí skupina Marck Ecko Entertainment. Před 3 měsíci byl poprvé zveřejněn krátký trailer na druhé pokračování, na který se zde můžete podívat:

Hra podle recenzí není zrovna nic moc a příliš se neliší od své předchůdkyně, která je téměř totožná. Ačkoliv první hra byla vcelku úspěšná, její převedení do PC verze nevzbudilo kladné reakce a mnohdy se uvádí, že je to hra vcelku odfláknutá. Podobné převedení ostatně čeká i The Game 2. Uvidíme, zda dopadne stejně zle, nicméně je samozřejmě jisté, že své fanoušky si určitě najde. Dalším navnazením ke hraní může být třeba tento gameplay:


Hru si můžou američtí hráči koupit na iTunes.

Diskuze /2

Petaxis

Vypadá to pěkně na prd.

4.11.2012 | 17:11:00
Zunicka

lepší než nic :/

8.1.2016 | 20:56:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Hlídejte si nás

Reklama

Stav překladu

Epizoda S08E12: Remember the Monsters?

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Sérioví vrazi

Narozeniny

Ty Mattson

Ty Mattson