Dexter
94/100 - 577×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Hodnocení nové série Dextera v porovnání s těmi předchozími

Hodnocení nové série Dextera v porovnání s těmi předchozími

Dexter nám definitivně skončil, a tak nastal čas podívat se na to, jak byla nová série hodnocena. Která epizoda dosáhla nejlepšího a která nejhoršího hodnocení? A jak si série New Blood vedla oproti těm předchozím?

3 0
2.3.2022

Tradičně jsme porovnávali hodnocení epizod u nás na Edně a na webu IMDb. Začněme hodnocením jednotlivých epizod nové série New Blood. Namísto předchozích osmi sérií, které měly po dvanácti epizodách, měla tato řada jenom deset dílů.

Všechny epizody se u nás dočkali maličko lepšího hodnocení. Jako nejlepší díl se v obou případech ukázal předposlední The Family Business, ve kterém se Dexter s Harrisonem vypořádají s Kurtem Caldwellem. Zatímco u nás epizoda dosáhla plných 99 %, a stala se nejlépe hodnocenou epizodou z celého seriálu, na IMDb dosáhla 95 %. Kvůli tomu se nejlepší epizodou celého seriálu na IMDb stalo finále čtvrté řady The Getaway, ve kterém Dexter skoncuje s Trinitym a které tam dosáhlo 98 %.

(Hodnocení epizod deváté série.)

Nejhorším dílem nejenom této série, ale celého seriálu, se v obou případech stalo finále s názvem Sins of the Father. Zatímco u nás dosáhlo 60 %, na IMDb pouhých 44 %. Mimochodem, finále osmé série Remember the Monsters? dosáhlo u nás vlídných 79 %, zatímco na IMDb jenom 47 %.

A nyní si zprůměrujeme všechny série. U nás na Edně se jako nejlepší série ukázala ta sedmá, ve které se Dexter potýká s mafiánským klanem Koshků a která dosáhla hodnocení 94,17 %, v těsném závěsu s 94 % je první řada. Podle IMDb je nejlepší sérií ta čtvrtá s Trinitym, která tam dosáhla 89,58 %, na druhém místě skončila druhá série s Řezníkem ze zálivu jako hlavním padouchem.

(Průměrné hodnocení všech sérií.)

Nejhorší řadou byla u nás ta třetí, ve které figuroval Miguel Prado, v průměru vyšlo její hodnocení na 89,58 %, na druhém místě skončila v těsném závěsu osmá série. Podle IMDb byla nejhorší série ta osmá, která dosáhla 75,42 %, na druhém místě je pak s 83 % šestá řada, kde se Dexter potýkal s prorokem apokalypsy Travisem Marshallem.

A jak je na tom nejnovější devátá série s podtitulem New Blood? Na naší stránce si vysloužila hodnocení 90,20 %, tudíž je na sedmém místě, a podle IMDb má hodnocení 84,70 % a je rovněž na sedmém místě.

Diskuze /6

raxarts

3. a 5. řada mě moc nechytly, ale ostatni pro mě dokonalý. I s finále 8. serie jsem neměl problem. Pak přišla 9. a byla famózní!!! No a pak přišlo finále kde tvurci posrali šechno co mohli :D

#2 paulus79
2.3.2022 | 14:53:15
paulus79

#1 raxarts: ako si mozes pamatovat,co bolo v tretej a piatej serii,tomu nechapem,to mas niekde napisane poznamky?pre mna bola deviata seria cela super,aj s koncom,aspon je to definitivne ukoncene,ziadne co ,keby,ako,zaco,pre­co…

#3 ori
2.3.2022 | 17:21:23
ori

#2 paulus79: Aj ja si pamätám čo bolo v ktorej sérii, a to som to videl len raz a už celkom dávno :D U tohto seriálu je plus že každá séria mala vlastnú zápletku, vďaka čomu boli všetky jedinečné.

webmaster
2.3.2022 | 17:43:13
PecaCZE

Tak snad normální fanoušek si pamatuje :D A každý ví, že třetí řada byla nejhorší :D

3.3.2022 | 0:06:55
Big_Boss
  1. 2. Série
  2. 4. Série
  3. 1. Série
  4. 7. Série
  5. New Blood
  6. 3. Série
  7. 5. Série
  8. 6. Série
  9. 8. Série
3.3.2022 | 8:55:48
Looki

Nejlepší – 2.4.1.6.3 Nejhorsi – 9.5.7

3.3.2022 | 17:26:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama