Dexter
94/100 - 577×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Nebyl to sen a Dextera již neuvidíme, tvrdí tvůrci

Nebyl to sen a Dextera již neuvidíme, tvrdí tvůrci

Zatímco osmá série Dextera skončila jedním kontroverzním způsobem, nová série New Blood skončila naprosto opačným způsobem, který vyvolal stejnou vlnu kontroverze. Může být tento konec nějakým způsobem odčiněn? A proč Dexter zabil Logana?

5 0
1.2.2022

Hned po konci Dexter: New Blood, kde zemře protagonista Dexter Morgan rukou svého syna Harrisona, začali někteří fanoušci žádat, aby byl seriál znovu obnoven, ale s tím rozdílem, že Dexter si všechno od určitého okamžiku jenom představoval anebo se mu to jenom zdálo, když ho unesl Kurtův komplic. Co na to tvrdí tvůrce Clyde Phillips?

„Dexter je definitivně mrtvý. Neprobudí se ze snu nebo něco podobného. Nechtěl jsem, aby Dexter zemřel, nikdo to nechtěl, snad s výjimkou Michaela C. Halla, kterého po tolika letech už nebavilo odpovídat na dotazy, jestli ho ještě uvidíme jako Dextera. Takže myslím, že na to už můžete zapomenout, Dextera již neuvidíme.“

(Dexter se již nevrátí. Foto: Showtime)

Když už jsme u té kontroverze, většinu fanoušků více než smrt Dextera naštvalo to, že porušil svůj kodex a zabil Logana. I k tomu se tvůrce vyjádřil: „Angela poslala Teddyho ke Kurtovi domů. Esther odešla, a pak Dexter velice chytře řekl Angele o Kurtových obětech. Takže chtěl, aby odešla, a on tak měl jenom jednu překážku místo dvou nebo tří. Takže zbyl jenom Logan. A Logan udělal chybu. Neřekl Dexterovi, aby šel na druhou stranu cely, když mu donesl vodu. Logan pak vytáhl zbraň, a když vystřelil, Dexter mu nechtěně zlomil vaz. Nejsem si jistý, jestli jsme s tím byli stoprocentně úspěšní. On se chtěl jenom co nejrychleji dostat za svým synem a zmizet.“

Diskuze /4

Hafroniac

Ach ne, spoiler. Tak dík…

#2 Xavik
1.2.2022 | 16:53:46
Xavik

#1 Hafroniac: Nemáš si rozklikávat článek. Nadpis ani anotace neobsahují žádný spoiler.

admin
1.2.2022 | 17:53:00
Levascue

Já zrovna s Loganem nemám jediný problém; prostě v ten moment už nemyslel na nic jiného, než jak se dostat k Harrisonovi. Samozřejmě posléze, si onen čin v lese zpětně řádně uvědomil. Byla to hezká ukázka, že z monstra s analytickou myslí se ke konci „konečně“ stalo, sice pořád monstrum, ale polidštěné, s city. Veškěré chyby a nerozvážnosti, které Dex v téhle řadě udělal, byly kvůli tomu, že předně myslel na Harrisona.

1.2.2022 | 19:29:03
FenixNC

Lepší a lepší.

2.2.2022 | 14:57:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama