Dexter
94/100 - 580×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

8. řada bude mít 12 epizod a začne už v červnu

8. řada bude mít 12 epizod a začne už v červnu

Letos budeme mít podzim bez Dextera. Showtime zřejmě potřebuje rozjet své nové seriály, takže zásadně překopal svůj vysílací plán. Zvěsti o prodloužené 8. sérii se navíc nakonec také nevyplní. Čtěte více uvnitř.

0 0
13.1.2013

Všichni milovníci našeho sériového zabijáka si v kalendáři zakroužkujte datum 30. června. Ne, není to vůbec žádný vtip. Hned první den prázdnin se tedy u nás dočkáme prvního dílu předpokládané poslední série. O té již dříve mluvilo, že začne o něco dříve, ale že až takto dříve, to jsme opravdu nepředpokládali. Navíc byly také konečně vyvráceny zvěsti o prodlouženém finále, které by čítalo 16 dílů – to se nestane a Dexter zůstane i po osmé věrný svému dvanáctidílnému formátu.

Platí však stále, že bude 8. řada tou poslední? David Nevins z vedení Showtime se nechal slyšet, že žádné rozhodnutí zatím nepadlo. Budeme o tom však vědět ještě před začátkem příští série. Navíc také přirovnal význam Dextera pro stanici Showtime jako význam Batmana pro Warner Bros. Stanice chce se svým hitem naložit s co největším respektem, a to i s respektem vůči fanouškům. 9. řada je tedy stále ještě ve hvězdách.

A proč vůbec začne letos Dexter tak brzo? Domnívám se, že důvod je prostý. Pakliže by Dexter směřoval ke svému konci, musí si Showtime najít jiné hitovky, které jej nahradí. Už dost na tom, že loni skončilo Weeds a letos se chystá konec Californication. Do finále ostatně také spěje The Big C, takže by v tomto roce přišlo Showtime hned o 3 vlastní seriály. Z minulých let víme, že Dexter byl vždy v páru s Homelandem a vzhledem k tomu, že oba seriály už utáhnou silnou sledovanost, je čas na jejich úspěchu zkusit vybudovat nové stálice. V případě Dextera to bude novinka Ray Donovan, k Homelandu pak přiřadí Masters of Sex. A vzhledem k tomu, že oba seriály nabízejí slušnou zábavu, rozhodně se v druhé polovině roku 2013 nebudeme nu­dit.

Diskuze /6

MARTAS SK

No tak to je fakt skvelý, nemôžem sa dočkať, fakt sa teším :)

13.1.2013 | 13:22:48
Dext3r

O prázdninách? Co lepšího si přát!!! To je vstkutku příjemné překvapení.

13.1.2013 | 13:56:54
sedlo03

Nemůžu se dočkat!!!

13.1.2013 | 13:58:48
barahir

Dexter už by si zasloužil ukončit, doufám, že 8. série bude poslední.

čestný člen redakce
13.1.2013 | 14:41:05
sir Humphrey Appleby

Dexter by si taky rozhhodně zasloužil zachovat původní dobu vysílání!! Nejsem si jist, ale prázdninové období nebývá zrovna dobou pro televizi…

13.1.2013 | 20:01:19
iHyi

Ale jo, je. Loni bavilo třeba True Blood, Suits, Dallas, Newsroom … :)

čestný člen redakce
13.1.2013 | 21:45:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama