Dexter
94/100 - 580×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Co udělá Debra v příští epizodě?

Co udělá Debra v příští epizodě?

Ze spoilerů k nadcházející epizodě 7×07 Chemistry vyplynula jedna velice zajímavá informace. Přestože není příliš konkrétní, dává minimálně zajímavý prostor k diskuzi. Více spoilerů uvnitř…

0 0
7.11.2012

Další díl začne prakticky ihned tam, kde přestal. A kdo zná ta rána, kdy se s někým vyspíte a pak si nemáte co říct, může se těšit. Podivnější ranní rozhovor po souloži prý jen tak nezažijete. Vztah Dextera a Hannah bude ještě jistě zvláštní. Co se jich dvou týče, mělo by nás údajně i překvapit, kdo z těch dvou někoho zabije dřív. Na koho byste vsadili vy?

A teď konečně k o otázce Debry. V posledních 30 sekundách příští epizody ona sama učiní jedno velké životní rozhodnutí. O jaké půjde? Zatkne Dextera? Zabije někoho? Poprosí Dextera, aby někoho zabil? Třeba Hannah? Co myslíte vy? Diskuze je otevřená.

Diskuze /6

ztraceni815

Poprosí Dexe aby se postaral o Hannah.:-)

7.11.2012 | 19:08:21
Klarka :)

poprosí Dextera,aby zabil Hannah,to je tutovka! :D

7.11.2012 | 20:07:45
dexter205

Myslím, že Hannah zabije Price.

8.11.2012 | 14:51:55
Albiorix

Bude chcet zatknut Hannah

8.11.2012 | 15:15:38
skylines

Hannah zabije Isaaka. Dexter kudlou nemůže, to by mu udělalo pár velmi nebezpečných nepřátel v bratrstvu takže ho zabije buď Dexter nebo Hannah ale tou svojí kytičkou co chytne za srdce aby to vypadalo přirozeně. Třeba to bude tak že Hannah bude chtít otrávit Dexe třeba kytičkou ochucenou kávou a příjde na návštěvu Isaak a ten jí vypije když ty dva bude mít v šachu na mušce. S ním to sekne, Dexovi to dojde a tak se pustí do Hannah. Ó to by bylo melodramatické ale taky dost levné :D Doufám že takhle ne. Každopádně Isaak umře na infarkt :D

8.11.2012 | 16:58:01
bocman17

zatknout Hannah nemůže, sama řekla, že má imunitu :) jasná tutovka je, že bude chtít po Dexterovi aby jí zabil :) a nabízí se, možnost, že Hannah odpraví Price, přece jenom do Dexterova kodexu nezapadá a nikdo jiný v seriálu na umření není…Isaaca si určitě nechají pro finále.

P.S. na fotce Debra šíleně šilhá :-D

9.11.2012 | 19:23:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama