Dexter
94/100 - 577×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Dexterovi následovníci - nová facebooková hra

Dexterovi následovníci - nová facebooková hra

Už je tomu pár let, co Showtime využívá sociální sítě – v tomto případně hlavně Facebook – pro propagaci svých seriálů interaktivními hrami. Ani letos tomu není jinak.

0 0
25.9.2012

Dexter´s Disci­ples (Dexterovi následovníci) není letos žádnou „RPG klikačkou“ jako loňská Slice of Life, ale naopak teď prozkouší vaše vědomosti. Jak dobrým následovníkem a fanouškem jste zjistíte sami. Sbíráte body, Dexterova sklíčka a za ně odemykáte speciální bonusy, např. fotky z nové řady. Vaše znalosti budou prověřeny ve čtyřech okruzích:

  • 1) Hlášky a citace postav
  • 2) Základní informace
  • 3) Poznávání obrázků
  • 4) Předpovídání, co se stane dál

Vrátím-li se ještě ke čtvrtému okruhu, zde si sice můžete tipnout, co se stane v nadcházející epizodě, ale vaše odpověď bude uzamčena až do jejího odvysílání, takže body se vám připíšou až další týden. Spoilery se tedy nedozvíte.

V každém okruhu máte tři pokusy a ty se budou během týdne přidávat po jednom vždy ve středu, v pátek a v neděli. To už je tedy ke hře asi všechno, zbývá už jen odkaz, kde hru najdete. Přesměruje vás na ni kliknutí na obrázek vpravo.

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama