Dexter Info o epizodách, nových hercích a natáčení

Info o epizodách, nových hercích a natáčení

Info o epizodách, nových hercích a natáčení

Jestliže jste spoilerůchtiví čtenáři, tato novinka vás jistě potěší. Známe už totiž název 2. epizody 8. série, víme taky, kdy se začne natáčet a navíc byla odhalena dvě herecká jména pro dvě nové postavy.

0 0
24.1.2013

Abychom to tedy vzali hezky popořádku: 2. epizoda 8. série bude mít název Every Silver Lining. Jak bude ale znít název 1. dílu, to zatím netušíme. Víme ovšem, co se v tomto díle bude dít. Michael C. Hall slíbil, že hned na začátku série se Dexterovi ještě přitíží a jeho problémy narostou. Než se tedy situace uklidní, bude to ještě slušný nervák.

Před dvěma dny, tedy 22. ledna začala také předprodukce 8. série, tedy příprava na samotné natáčení, které začne někdy v půlce února. Přesné datum zatím známé není. Co ale známe, to jsou jména dvou nových herců.


O dvou nových postavách jsme již psali. Tou první měla být neuropsychiatrička Evelyn Vogel, která neortodoxními způsoby pomáhá vytvářet profily vrahů. Zahraje si ji herečka Charlotte Rampling, kterou jste naposled mohli vidět např. ve snímku Melancholia. Druhou ohlášenou postavou byl Jacob Elroy, bývalý policista, který si otevřel soukromou detektivní kancelář. Hrát jej bude Sean Patrick Flanery, který hrál například v posledním Saw 3D anebo v seriálech The Dead Zone a Mladý Indiana Jones, kde hrál rovnou mladého Indianu.

Diskuze /2

sir Humphrey Appleby

chtělo by to nějakou větší castingovou rybu…

#2 EagleSix
25.1.2013 | 13:21:56
EagleSix

#1 sir Humphrey Appleby: Malcolm McDowell by byl super ;)

17.3.2013 | 17:52:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Sérioví vrazi

Reklama

Reklama

Narozeniny

Ty Mattson

Ty Mattson