Dexter Michael C. Hall se postaví za kameru nového seriálu Showtime

Michael C. Hall se postaví za kameru nového seriálu Showtime

Michael C. Hall se postaví za kameru nového seriálu Showtime

Lze si jen těžko představit, že by se Michael C. Hall po skončení Dextera ihned uvrtal do dalšího seriálu jako jeho hlavní hvězda. Sám vždy v rozhovorech uváděl, že neví, kam se bude jeho cesta ubírat dál. Často v tomto směru zmiňoval například divadlo, se kterým již má zkušenosti. Nakonec ale ze stanice Showtime jen tak nezmizí.


1 0
7.5.2013

Stane se totiž výkonným producentem adaptace knihy Matthewa Specktora American Dream Machine. Hall už má s prací za kamerou své zkušenosti už z Dextera, kde je taktéž jedním z producentů, ale i z druhé epizody osmé řady Every Silver Lining, kterou sám režíroval. Do svého týmu Hall přizval i Scotta Bucka, nynějšího showrunnera Dextera, aby si vzal na starosti scénář případného nového seriálu.

American Dream Machine je příběhem o dvou hollywoodských agentovi a jejich třech synech z roku 1970. Nastiňuje vztah mezi otcem a syny, jakožto dvěma generacemi hollywoodské smetánky, ukazuje pozadí filmové scény a změny, které továrnou na sny otřásají. Příběh se také odehrává ve dvou časových rovinách – jedna v sedmdesátých letech a druhá v současnosti.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Hlídejte si nás

Reklama

Stav překladu

Epizoda S08E12: Remember the Monsters?

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Sérioví vrazi

Narozeniny

Ty Mattson

Ty Mattson