Dexter
94/100 - 577×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Na koho se těšit v příští epizodě?

Na koho se těšit v příští epizodě?

O nováčkovi v Dexterovi jsme psali již dříve. Teď se s ním konečně setkáme. Bude jím herec Santiago Cabrera, kterého pravděpodobně nejvíce znáte ze seriálu Heroes, kde hrál roli proroka Isaaca. I v Dexterovi bude mít zvláštní postavení. Pasuje se zde totiž do role spisovatele jménem Sal Price, který píše knihy o sériových vraždách a aktuálně pracuje na novince „Love on the Run“ (Láska na útěku), která je inspirována právě příběhem Wayna a Hannah. Objeví se minimálně v dalších třech epizodách. Jak se tomuto pisálkovi povede ovlivnit celý příběh? Ohrozí i Dextera? A jak to s ním nakonec dopadne?

0 0
30.10.2012

Diskuze /1

nettiex

A také sir Lancelot z Merlina. ^^ Zajímavé.

30.10.2012 | 12:02:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama