Dexter
94/100 - 577×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Stanice Showtime prý aktivně pracuje na spin-offu Dextera

Stanice Showtime prý aktivně pracuje na spin-offu Dextera

Ještě to není ani rok od konce seriálu Dexter: New Blood, a už tu máme zprávy o spin-offu. Je tahle informace reálná? A o čem by nový seriál ze světa Dextera mohl být?

6 4
2.9.2022

Dlouho očekávaného oživení seriálu Dexter jsme se dočkali po dlouhých osmi letech v podobě série New Blood, která měla dát seriálu konečně důstojné zakončení. O tom, jestli se to tvůrcům podařilo, ještě pořád panují divoké diskuze, faktem však je, že tvůrci i herci ničeho nelitují.

Nedávno se k tomu třeba vyjádřil herec David Zayas, který se v nové sérii vrátil jako Angel Batista. Většinu fanoušků naštval fakt, že se Angel s Dexterem ve výsledku nesetkal. Hercovi se to však líbilo: „Když jsem se objevil v New Blood, všichni čekali, že se s ním setkám a konfrontuji ho, správně? Ale stal se přesný opak, diváci kritizují tvůrce, podle mně to však byla chytrá věc. Všichni čekali jednu věc, a tak jim dali přesně to, co nečekali. Myslím, že to byl skvělý konec.“

Každopádně i tak krátká série o deseti epizodách znamenala pro stanici Showtime obrovský úspěch, a hned po konci seriálu se diváci ptali na pokračování. Tvůrci tvrdili, že pokud by o to stanice měla zájem, rádi by do toho šli. Nakonec to vypadá, že se přeci jenom dočkáme nového seriálu ze světa Dextera. Řekl to přímo jeden z vedoucích stanice Showtime, David Nevins: „Právě děláme na spoustě věcí. Nechci mluvit o ničem konkrétním, dokud to nebude připravené. Jaká je budoucnost Dexterova univerza? Na tom aktivně pracujeme.“

(Mělo by pokračování bez Dextera smysl? Foto: Showtime)

O čem by nový seriál byl? Jako jasná volba se nabízí Harrison. Stránka DexterDaily udělala anketu a přes osm tisíc lidí hlasovalo pro možnost, že příběh bude sledovat Dextera, který nějakým způsobem nafingoval svou smrt na konci New Blood. Dalších dva a půl tisíce lidí by rádo vidělo pokračování Harrisonova příběhu s tím, že by ho jako jeho průvodce doprovázel Dexter. Pouze 400 lidí by chtělo sledovat Harrisona bez Dextera.

Herec Michael C. Hall je očividně jasným lákadlem, ovšem právě první dvě možnosti se ukazují jako nejméně pravděpodobné. Dexterův představitel je rád, že má konečně od této postavy klid a tuto kapitolu svého života nechal za sebou. Uvidíme, jestli by se ho podařilo přesvědčit k návratu.

Diskuze /6

BorgLocutus

S tím ať jdou do prdele!

#2 ori
2.9.2022 | 13:28:18
ori

#1 BorgLocutus: Nevedel som že sledovanie bude povinné :D

webmaster
2.9.2022 | 15:55:51
PecaCZE

Co přesně řekl ? V citaci je pokračování univerza, to může znamenat všechno možný, ne jen spin-off ale i sequel atd. Díky

#6 ori
2.9.2022 | 17:40:59
PecaCZE

Nebo jsem možná jen zmatenej nadpisem, právě že nevím :)

2.9.2022 | 17:42:24
vobluda777

napriklad detstvo Angela Batistu… ;)

2.9.2022 | 18:36:39
ori

#3 PecaCZE: Nepovedal nič konkrétne, len že aktívne pracujú na budúcnosti toho univerza, takže nejaký projekt sa chystá. Ale aj sequel by predsa bol spin-off.

webmaster
2.9.2022 | 19:44:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama