Dexter
94/100 - 577×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Tři spoilery ze sedmé série

Tři spoilery ze sedmé série

Uvnitř článku se dozvíte, v jaké situaci skončí první díl sedmé série, kdo bude hrát malou Hannah a kdy velkou Hannah konečně uvidíme. A k tomu si dáme jednu pěknou fotku z natáčení.

0 0
7.8.2012

Kdo se nemůže dočkat, až se v Miami konečně objeví Yvonne Strahovski, neboli nová postava seriálu Hannah McKay, bude si muset ještě chvíli počkat. Ukáže se totiž konečně až ve třetí epizodě i se svou zvláštní minulostí. Ovšem už v druhé epizodě ji uvidíme ve flashbacku. Mladou Hannah si zahraje herečka Madison Curtis, která dosud měla malé roličky v seriálech The Young and the Restless anebo Breaking In.

Hned první díl pak nabídne dvě zajímavé situace. Ta první se týká úmrtí, které začne Miami Metro vyšetřovat, která se Dextera nějakým způsobem týká, což pro něj bude fungovat jako rozptýlení od jeho problému s Deb. Možná až příliš velkým rozptýlením, protože si nevšimne jednoho důležitého detailu. (Osobně se domnívám, že půjde o zapomenuté sklíčko s Travisovou krví na místě činu.) Druhá situace pak zní neméně zajímavě: hned na konci epizody se Deb zeptá Dextera na nějakou „krutou“ otázku, která bude čítat pět slov – a Dexterova odpověď bude prý ještě „krutější“.

Schválně si zkuste tipnout, jaká otázka a odpověď to můžou být, v komentářích. Já navrhuji třeba: „Will you kill me, Dexter?“ – „I dont know.“ No a na odlehčení tu máte onu slíbenou fotku.

Diskuze /6

Addone

Není spíše lepší „Are you Bay Harbor Butcher ??“ .. „Yes“ :D

7.8.2012 | 17:22:18
Kamylko

to Addone: moze byt :D uz sa neviem dockat tohto Dextra, ta 6ta seria ma veru dost sklamala :(

7.8.2012 | 17:37:33
iHyi

Ehm… Ne, neřekne, to se v tom článku vůbec nepíše :)

čestný člen redakce
7.8.2012 | 19:10:50
dogbocman

nevím jaká bude otázka ale odpověď bude: You have to kill me :-)

7.8.2012 | 23:56:39
dAw3

No tak vzhledem k názvu epizody bude asi otázka začínat Are you…? a dál fakt nevim, třeba „a serial killer“, ale to se mi nezdá, líbil by se mi ten „bay harbor butcher“, ale Dexterova krutá odpověď mě na to teda nenapadá. :D

8.8.2012 | 0:27:29
kristofyk

Krutá odpověď bude „Yes I am.“ Co může být krutější než přiznání se k největším masovým vraždám v Miami? :)

14.8.2012 | 18:32:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama