Dexter Postavy

Postavy

 • James Doakes

  James Doakes

  Seržant se správným šestým smyslem a vybraným slovníkem.

  Sezóny 3
  2006 - 2007
 • Astor Bennett

  Astor Bennett

  Astor je dcera Rity a také nevlastní dcera Dextera. Má mladšího bratra Codyho a během celého seriálu se na ní dost podepisují nejen životní tragédie, kterými si musela projít, ale také puberta. A tak se z celkem chytrého děvčete stává těžce snesitelná puberťačka.

  Sezóny 8
  2006 - 2013
 • Cody Bennett

  Cody Bennett

  Cody je syn Rity a Paula a zároveň Dexterův nevlastní syn. Má starší sestru Astor. Oproti ní je to hodný kluk, kterému kvůli jeho věku nedochází všechna trápení, kterými si prochází jeho starší sourozenec a má tak stále více dětskou duši hračičky.

  Sezóny 8
  2006 - 2013
 • Thomas Matthews

  Thomas Matthews

  Matthews byl velmi dobrým přítelem Harryho a proto má pro oba dva Morgany trochu slabost. V Miami Metro stojí v pozici kapitána oddělení vražd, dokud jej z této pozice pletichařením nevystrnadí LaGuerta. Matthews je férový policista, který ale ví, jak hrát politickou hru. Když si však chce užívat svého zaslouženého důchodu, stane se něco, co jej přiměje vrátit se zpátky do akce.

  Sezóny 8
  2006 - 2013
 • Jamie Batista

  Jamie Batista

  Jamie je sestra Angela Batisty, vysokoškolačka, která se přivydělává jako chůva Dexterova syna Harrisona. Je velmi přitažlivá, což se často nelíbí jejímu staršímu bratrovi, který se ji před muži snaží za každou cenu ochránit. Nemusí se však bát, jeho chytrá a zodpovědná sestra dobře ví, jak věci chodí a dovede se o sebe postarat.

  Sezóny 3
  2011 - 2013
 • Brian Moser

  Brian Moser

  Brian je Dexterův biologický bratr. Do událostí první série o něm neměl Dexter nejmenší tušení. Ze začátku svou totožnost před Dexem tají, a proto před ním vystupuje v roli doktora Rudyho Coopera. A co musí také tajit nejen před ním, ale také před celým světem, to je jeho dosti démonický koníček, který má s bratrem částečně společný.

  Sezóny 2
  2006 - 2012
 • Frank Lundy

  Frank Lundy

  Agent Lundy je do Miami povolán z FBI, aby pomohl vyřešit případ Řezníka ze zálivu. Je to nekompromisní profesionál, kterému se málem podaří Řezníka chytit. Ve čtvrté řadě se pak vrací zpátky do Miami kvůli případu sériového vraha Trinityho. Sblíží se s Debrou a má s ní krátký vztah.

  Sezóny 2
  2006 - 2009
 • Louis Greene

  Louis Greene

  Louis naprosto splňuje všechny charakteristiky pořádného geeka. Krom toho, že pracuje u Miami Metro jako Masukův pomocník, je odborníkem přes počítače, vášnivým sběratelem komiksových trofejí a také trnem v oku Angela Batisty, protože pálí za jeho sestrou Jamie. A jak se později ukáže, nepije krev jenom jemu.

  Sezóny 2
  2011 - 2012
 • Mike Anderson

  Mike Anderson

  Mike je novým detektivem a posilou týmu oddělení vražd v Miami Metro. Do seriálu vstupuje v jeho šesté sérii, když si jej zvolí Debra ze své pozice poručíka. Mike je přímý a tvrďácký policista, který nic nenechává náhodě.

  Sezóny 2
  2011 - 2012
 • Paul Bennett

  Paul Bennett

  Paul je prvním manželem Rity, se kterým se ale chce rozvést, protože byl alkoholik a bil ji. Do seriálu se vrací z vězení, odkud ho propustili, a snaží se svou rodinu získat zpět. Dexter proto musí zasáhnout, aby o Ritu a děti nepřišel.

  Sezóny 1
  2006 - 2007

Hlídejte si nás

Sérioví vrazi

Reklama

Reklama

Narozeniny

Ty Mattson

Ty Mattson