Dexter Postavy

Postavy

 • Lila Tournay

  Lila Tournay

  S Lilou se Dexter seznámí během druhé řady, kdy mu dělá patronku v jeho podpůrné skupiny drogově závislých. Sblíží se s Dexterem natolik, že mu úplně pomotá hlavu. Když ale Dexter zjistí, že je ve skutečnosti velmi vypočítavá a psychicky nestabilní, snaží se od ní dát ruce pryč, než ublíží někomu z jeho přátel nebo z rodiny.

  Sezóny 1
  2007 - 2007
 • Miguel Prado

  Miguel Prado

  Miguel je zástupce státního prokurátora, který působí v Miami. S Dexterem se seznámí během třetí série a Dexter v něm vidí svého nejbližšího přítele. Proto mu také prozradí své tajemství. Toto odhalení se mu ale brzy vymstí a musí zjistit, jak Miguela utrženého ze řetězu zastavit.

  Sezóny 1
  2008 - 2008
 • Arthur Mitchell

  Arthur Mitchell

  Arthur je jedním z vůbec nejšílenějších sériových vrahů, se kterým se kdy Dexter setkal. Dlouho uniká policii, která jej zná jako Trinityho, a není se čemu divit. Hraje si totiž na správného a slušného otce od rodiny. Pod touto slupkou se ale skrývá násilnický tyran, kterého se jeho rodina bojí.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Jordan Chase

  Jordan Chase

  Jordan je hlavní Dexterův záporák z páté série, který je jakousi hlavou skupinky mužů, která má v zálibě unášet, znásilňovat a následně zabíjet ženy. V reálném životě ale vystupuje jako moderátor motivačních show, které mají lidem pomoci najít svůj životní cíl.

  Sezóny 1
  2010 - 2013
 • Lumen Pierce

  Lumen Pierce

  Lumen je druhým člověkem, před kterým se Dexter odváží odhalit své pravé já. Ona sama se stala obětí nebezpečné skupiny mužů, kteří znásilňují a vraždí ženy. Dexter ji však zachrání a společně si začnou zabijácký románek. Lumen však bude muset z jeho života brzy zmizet.

  Sezóny 1
  2010 - 2010
 • Stan Liddy

  Stan Liddy

  Stan je soukromý detektiv, kterého si najme Quinn, aby Dextera špehoval v jeho soukromém čase. Stan je navíc bývalým policistou, který byl ale kvůli svým osobním zkušenostem s korupcí vyhozen. Nebojí se přelézt přes hranu zákona a dělat tak Dexterovi osinu v zadku.

  Sezóny 1
  2010 - 2010
 • James Gellar

  James Gellar

  James Gellar je stařičkým profesorem teologie z Tallahassee, který byl však z univerzity vyhozen kvůli krádeži. Společně se svým „parťákem“ Travisem jsou známi jako Vrazi Soudného dne a je to právě on, kdo Travise ponouká k ohavným vražedným činům, kterými chtějí předznamenat biblický příchod konce světa.

  Sezóny 1
  2011 - 2011
 • Travis Marshall

  Travis Marshall

  Travis je psychicky narušený náboženský fanatik, který si myslí, že přichází konec světa. Se svým „parťákem“ profesorem Gellarem (společně známi jako Vrazi Soudného dne) proto následují biblickou Knihu Zjevení, z níž vybírají obrazy, během kterých vraždí nevinné lidi.

  Sezóny 1
  2011 - 2011
 • Isaak Sirko

  Isaak Sirko

  Isaak je hlavou jedné ukrajinské mafiánské skupiny, který kvůli osobním záležitostem musí přijet do Miami vyřešit si svůj problém s místním oddělením vražd a také s Dexterem. Je charismatickým a částečně férovým zločincem, který má vlastní morální kodex.

  Sezóny 1
  2012 - 2012
 • Evelyn Vogel

  Evelyn Vogel

  Doktorka Evelyn je neuropsychiatrička, která se po mnoha letech vrátí do Miami, aby pomáhala policii s vyřešením případu vraha, který svým obětem posmrtně vyoperovává části mozku. Dexter v ní navíc odhalí osobu, která je mu až neuvěřitelně moc sblížená. Sám ale neví, zda mu její přítomnost může uškodit, anebo pomoci.

  Sezóny 1
  2013 - 2013

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Hlídejte si nás

Reklama

Sérioví vrazi

Reklama

Narozeniny

Ty Mattson

Ty Mattson