Dexter
94/100 - 580×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Joseph Joey Quinn

Joseph Joey Quinn

Dobrý i špatný policajt, který má slabost pro peníze a ženy.

Sezóny 6
2008 - 2013

Jeho postava se objevuje teprve až ve třetí sérii, kdy je převelen z drogového oddělení na oddělení vražd. Jeho bývalí spolupracovníci se na něj snaží házet špínu přes Debru, se kterou Quinn často pracuje. Určitě je taky důvod házet, může se totiž tvářit sebevíc čestněji, není však žádným svatouškem. Snadno se rozčílí a když mu teče dob, umí chodit přes mrtvoly. Na pracovišti je však většinou férový parťák. Od doby, co jej Dexter přistihne při něčem nekalém, snaží si koupit jeho přátelství, když jej ale Dex soustavně odbývá, začne být Quinn vůči němu podezřívavý a pomalu nahrazuje úlohu Doakse ve sledování Dexterova přespříliš podivného života.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hoolio88

Ve třetí sérii jen přisprostlý blb, od čtvrté dál začala tahle postava dostávat zajímavější obrysy. Líbí se mi, že to není úplný svatoušek… Tvořil dobrou dvojku s Batistou a když se ožral na té Debřině oslavě a neobratně balil Batistovu ségru ( „ty budeš určitě modelka. chtěl bych se oženit s tvojí prdelkou a mít s ní děti“), tak jsem se musel smát :D

20.2.2022 | 13:30:13
Shabo

Zatím nejotravnější postava v seriálu, furt toxic a ještě k tomu nevtipnym způsobem, Doakes byl úplně jinde.

13.11.2021 | 0:34:28
Pandora Rosalez

Oblíbila jsem si ho až v poslední sérii.

25.9.2020 | 17:22:24
hyena

tak toto bola riadne otravna postava

18.7.2017 | 0:21:52
VampKošilka

Prostě ten pravý pro Debru. Vždycky jsem pro něj měla slabost.

14.7.2016 | 11:29:20
kely1500

jsi boží

kely1500
20.9.2012 | 19:12:01

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama