Dexter
94/100 - 580×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Bodněte si (CZ titulky)

Bodněte si (CZ titulky)

Další z promo videí, který si klade otázku, co se stane po Dexterově odhalení. A jak žádá i samotné video, napište nám do komentářů, co si sami myslíte, že se stane.

0 0
26.9.2012

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

dogbocman

podle názvu poslední epizody bych řekl, že ho Debra nakonec udá :)

27.9.2012 | 10:35:11
Hortenzie

Ja si myslim, ze se v tom Debra bude patlat celou serii a Dexter (podle nazvu posledniho dilu 7 serie) utece do Argentiny :-)

27.9.2012 | 15:31:45
dogbocman

To si pleteš poslední název 7.série je Surprise Motherfucker aneb Doaksova hláška z první série ;) Argentina je 8 nebo tak nějak

27.9.2012 | 18:36:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama