Dexter Promo k finálové epizodě celého seriálu

Promo k finálové epizodě celého seriálu

Promo k finálové epizodě celého seriálu

Konec je tady. Příští neděli/pondělí se uzavře osm let dlouhý příběh, který si získal srdce milionů diváků a televizních kritiků. Příběh, který ve svých nejlepších letech sbíral jednu cenu za druhou a který stanici Showtime pomáhal lámat rekordy ve sledovanosti. A teď vše skončí. Jak myslíte, že to s Dexterem dopadne?

3 0
16.9.2013

Thumbnail Play icon

Diskuze /42

PecaCZE

Díky za ukázky na další epizodu. Že bych byl první kdo to viděl, že tu nevidím diskuzi :-) ? SPOILERY Z S08E11 !!! Tohle na filmech nebo seriálech nesnáším ! Dex ho může zabít a neudělá to a místo toho to celý posere to je všude. Jak jsem viděl Saxona na křesle, tak jsem si říkal co se ještě posere, když má být v posledním dílu a i v ukázek je jak střílí po Debře. Taky měl Saxon možnost zabít Deb to je otázka sekundy a radši utekl. A bylo mi divný na konci jak šťastně Dex odchází z domu přitom Deb postřelil v noci, tak jak to, že mu to nikdo neřekl. Když jsem se na to koukal a Dex se dozvěděl, že má přijít, že je tam zájemce o byt, tak bylo celkem jasný, že to bude Saxon. S Deb to vypadá špatně vypadá to, že v tý nemocnici nakonec zemře :-(. Sice to vypadalo, že se rána vyhnula orgánům, ale musela krvácet dlouho.

#5 estrado
16.9.2013 | 15:38:29
detektivek

Tak bohužel musím říct, že mám čím dál víc pocit, že z finále budeme hodně zklamaní. Poslední díly se v podstatě nic neděje, pořád jenom omáčka okolo jak Dex odjíždí atd., samé natahování, akorát na konci posledních 10 min. se něco děje. Na to, že tohle byl předposlední díl a do konce celého seriálu zbývá cca. 50 minut, tak slabota. Následuje SPOILER v podobě mé teorie. Vzhledem k tomu, že autoři asi v páté sérii sdělili, že seriál o sériovém vrahovy nemůže skončit dobře, tak bych asi vůbec neřešil nějaké happyendy. Tak na 90% jisté, že někdo z trojlístku Debra/Hannah/Dexter zemře. Debra to podle mě nebude, přestože ji Saxon postřelil. Dostala to někam do boku, což je takové seriálové zranění, když se nechce, aby daná osoba zemřela. Kdyby to tak autoři chtěli, mohli tu ránu směřovat třeba víc doprostřed břicha. Zbývá Hannah nebo Dexter. Vzhledem k tomu, že v závěru už byly vidět scény z letiště, které určitě předcházejí scénam ze stanice atd., kde je taky Dexter, tak si myslím, že Hannah odletí sama, protože Dex se dozví o Debře a o Saxonovi a uvědomí si, že nemůže odletět. Navíc Hannah dál v záběrech už nebyla. Druhá možnost je, že ji zatknout, ale to si nemyslím. Tzn. myslím si, že Saxon nakonec zabije Dextera. Že by se na Dextera ještě přišlo je nepravděpodobné vzhledem k tomu, že do konce seriálu zbývá, jak už jsem psal, cca 50 minut.

16.9.2013 | 16:04:21
PaSta

Můj tip: Trailer nám podsouvá, aby Quinn šel po Dexovi ⇒ na 100% to nebude pravda… :) Debra rozhodně nezradí svýho bratra, všichni půjdou po Saxonovi. Jacob Elway skončí Dexterovi pod kudlou, protože si s ním už nebude vědět rady – to bude ta jeho chyba, že to vyřeší tímto způsobem. Myslím si, že se Dex obětuje pro svýho syna a Hannah – např. tak, že vleze na stůl/křeslo a na paškál si ho vezme Oliver – s tím, že vše uvidí Quinn/Batista/nebo někdo důležitej. A Deb přežije, kdyby měla zemřít, skončila by v tomto dílu. :) Hannah to jako jediná přežije (společně s Harrisonem). :) A nakonec – nemá zranění na tom samým místě, kam jsi kdysi postřelila i dcera Trinityho? :)

16.9.2013 | 16:08:21
PaSta
  • Velice oceňuji tuto upoutávka, obsažené scény jsou převážně z minulých dílů/řad… Žadnej náznak, jak to celé dopadne.
16.9.2013 | 16:13:31
estrado

no jestli DExter zemře je to cypovina jestli ho zabije Saxon a nezemře je to cypovina jestli Hannach přezije což asi jo je to cypovina Saxon zezemře cypovina nejak tomu nemuži přijid na chut
#1 PecaCZE: neposer se z toho hlavě ty :)

#6 PecaCZE
16.9.2013 | 17:17:33
PecaCZE

#5 estrado: Jasně ať to dopadne jakkoliv je to pí*ovina. Se na to radši nekoukej. Nevím na co tady nadáváš radši se zklidni.

16.9.2013 | 17:56:07
PaSta

Anebo Hannah bude skutečně taková mrcha a celou dobu hraje na Dexe boudu…

#8 dexter01
16.9.2013 | 18:19:24
dexter01

#7 PaSta: To by se mi líbilo :) Kdyby se mu přece jenom pomstila

#9 sir Humphrey Appleby
16.9.2013 | 18:21:18
sir Humphrey Appleby

#8 dexter01: mno, logika už tam dostává na prdel dost .-))

16.9.2013 | 18:46:22
chilli7

Je smutné, že se Dexter nepoučil z těch idiotských chyb, které nadělal za posledních sedm (nebo i víc) let. Zacházet se Saxonem jako s hadrovou panenkou a vozit ho autem po městě, nechat ho bez dozoru, vylévat si mu srdíčko, to si dělají prdel. Nechat milovanou sestru samotnou s psychopatem, co podřízne svoji matku, to si opravdu dělají prdel. Dextera jsem vždycky nekriticky žrala, nechci hledat chybičky, prostě jsem si to užívala i s chybkama. Ale tolik nelogičnosti a pitomostí už nedávám ani já. 50 minut a taková kopa věcí na vyřešení. To by tak možná leda stihli popravit všechny postavy jedním velkým tornádem. Ať udělají s Deb cokoli, pro mě bude jen jeden závěr, že bude léta šťastně žít s Quinnem, protože to jediné si zaslouží. Jak křičí Quinn „you fucking shot her (nebo him)“ je zvuk odjinud než to, co k tomu pouští. Asi se konečně dočkám toho strhujícího hereckého výkonu od Desmonda:-) Ještě jsme neslyšeli „Drop it“ z minulé upoutávky. A ještě si myslím, že to, co říká Deb, není „Dostaň toho zmrda“, ale určitě říká „…shit I´m not proud of“. Napadá mě, jestli se Quinnovi nesvěřila s LaGuertou. Uf, sedm dní je dlouhá doba…

#11 dexter01
16.9.2013 | 18:55:01
dexter01

#10 chilli7: Nic proti tobě… :) ale, teď jsi tu napsal, jaká je to blbost a najednou se nemůžeš dočkat finále?

16.9.2013 | 19:01:09
Zeref

Ten výraz Dextera, když dojde na „stay away from me“ ůžasný. problém série se táhne ideálem, který si hned na začátku určili. rozhodně mně tím zklamali. Kdo by si holt nepřál, aby v 10tém díle zemřela Debra, vina byla hozena na Dextera a akce začala.

16.9.2013 | 19:07:14
Em

Já si myslím že Dex umře. Nevím jestli ho zabije Oliver, to by se mi teda vůbec nelíbilo ale pokud to pro něj nemůže dopadnout dobře tak epické finále by byla smrt né vězení. Uprchnout nemůže, to by byl happyend a to tvůrci zamítli. Sakra už až je příští tyden !!!!

16.9.2013 | 20:01:16
alexis205

Jestli nechají Deb umřít tak mě vážně naštvou.

#25 Skenif
16.9.2013 | 20:36:25
MarweN

Tady je další promo, ve kterym jsou lepší scény…http://ww­w.youtube.com/wat­ch?v=FIfveb4rU­PE

16.9.2013 | 21:00:54
Mandula

Deb nezemře, Hannah odletí s Harrisonem a Dexter to bohužel schytá (otázkou je od koho)…to tipuju já

#26 Skenif
16.9.2013 | 21:34:45
estrado

sem nervozní jak pes

16.9.2013 | 21:48:31
alexis

Tak tu sebereflexi u připoutaného vraha jsem vážně nepobrala, to nebylo moc povedené. Opravdu si neodvažuju tipnout, jak se to vyvrbí, kdo na koho co práskne a jestli půjde o Dextera, nebo o Hannah. Spíš tipuju Hannah – že by Batistu najednou osvítil duch svatý a začal si dávat dvě a dvě dohromady, to si nemyslím. Celkem oceňuju, jak se snaží tvůrci říct, že ťafka většinou přijde ze strany, kde jí nejmíň čekáte. Dexter z předchozích řad by asi nikdy netipnul, že mu bude policie za zadkem proto, že se zamiloval a chce žít jako normální chlap. Něco jako když Al Caponeho dostali na nezaplacené daně – vraždy měl v pořádku:-) Nezastírám, že jsem čekala víc a větší tlak na Dextera. Něco jako pomalu se svírající smyčka okolo jeho krku. Přála bych si, aby Debra přežila. A Hannah se projevila jako mrcha, která Dextera jen využívá. A sadista ve mě si přeje, aby někdo z Miami metro dostal Dextera – ale moc v to nevěřím.

16.9.2013 | 22:38:05
Dyfulka

Pořád jen čekám v zázrak, omlouvám nedostatky a ono se to furt táhne dál… Čekala jsem nějaký zvraty, něco, co nikdo nečeká. Ale že Deb postřelí jsme věděli dopředu. Tak co se může ještě tak zvrtnout, aby mě to překvapilo? Zatím mi teda nepřijde, že by Dex měl problém zdrhnout… Vždyť si Hannah chodí po letišti a nikdo si jí nevšimne, že je hledaná? Dex by proplul jako rybka taky. Nechápu, co tam furt dělá ta Masukovo dcera :D A pořád čekám na to, že nějakou úlohu tam bude mít i Matthews… Trochu mi tam chybí to dořešení Zacha, za tím si Matthews stál. Ale přes tohle všechno netrpělivě čekám na poslední díl, těším se a očekávám nějaký zvraty a překvapení!!! A ať si umře kdo chce, jen Deb by z toho mohla s Quinem vyváznout:/

16.9.2013 | 23:04:34
Ann Taylor

Předposlední díl se mi fakt líbil, protože jsem pořád byla napjatá kdy někoho konečně chytí. A doufám, že finále bude stát za to. Pořád doufám, i když někteří tady jak čtu, tak ne. Pořád se ale může cokoli stát, hlavně proto, že si nemyslím, že by najednou v poslední epizodě začal někdo o komkoli mluvit, a to včetně Saxona, protože tím by potopil i sám sebe.

redaktor
17.9.2013 | 10:31:36
hoolio88

Myslím, že je vysoce pravděpodobný, že na Dextera nikdy nepraskne, že je řezníkem ze zálivu. Je moc pozdě, aby to všechno vyšlo na povrch během padesáti minut. Pokud po Dexterovi půjde policie, tak jedině proto, že pomáhá vražedkyni dostat se za hranice… Je mi to docela škoda, těšil jsem se na výrazy Masuky, Batisty, Quinna a spol., až zjistěj, že si celý léta hřáli na prsou hada. K Matthewsovi – možný SPOILER: Někdo tu nedávno psal, že Matthews zastřelí Saxona a vzápětí i Dextera, který tak zemře, Hannah že dopadnou a ona radši spáchá sebevraždu, Deb že podlehne následkům zranění a malého Harrisona bude chtít získat do péče právě Matthews s tím, že je přítelem rodiny (můj názor – kdyby taková opravdu situace nastala, že by Harrisonovi všichni zemřeli, tak nechápu, proč neosloví třeba matku Rity, která je jeho babička, nebo Jamie, co se o něj roky starala). Na konci dílu pak uvidí Harrison Dextera jako svoji představu, podobně jako vídá Dexter Harryho… Opravdu doufám, že si to ten člověk, co to tu do fóra překopíroval (ta angličtina byla dost primitivní, nejspíš se chtěl udělat jenom zajímavým a něco narychlo splácal), pouze vymyslel a dopadne to celý jinak a já budu nadšenej a překvapenej…

#22 sir Humphrey Appleby
17.9.2013 | 12:39:50
sir Humphrey Appleby

#21 hoolio88: tohle všechno doufám do padesáti minut nesplácaj -)

17.9.2013 | 12:46:56
PecaCZE

Já neočekávám konec Dextera, který se mi bude líbit to bych ten scénář musel napsat já :-). Konec takový, že by Harrison viděl smrt Dextera by nebyl, tak špatný Harrison by převzal žezlo a Spin-Off je na světě co vy na to :-) ? Aby se mi konec líbil museli by přežít: Dexter, Debra a Harrison. Ještě by se mi líbilo, kdyby to schytala Hannah a skončilo by to trojúhelníkem Dexter, Debra a Harrison. A jakej konec si přejete vy ? Nemyslím si ani, že Dextera chytěj nebo se to dozvědí to by museli natočit bonusový díl, aby jsme viděli následky, reakce ostatních jinak by se mi to nelíbilo, protože do 50 minut by to snad nesplácli.

17.9.2013 | 16:10:39
Skenif

0:50 to nejsou dextrovi boty ! myslím si že dextra zabije Saxon stejným způsobem jako zabíjel dexter Vogel mu říkala že ať nežije ve dvou světech že na to doplatí jeho rodina a možná i on :( a teď k tomu serialu byl to snad nejlepší serial co sem kdy viděl až zkončí bude mě po Dextrovi smutno protože tak skvělý serial už dlouho neuvidíme :)

#27 koukaam
17.9.2013 | 20:28:46
Skenif

jestli umře Deb Dexter nebo Harryson tak se naseru :D#14 alexis205:

17.9.2013 | 20:30:10
Skenif

To je asi Pravděpodobné taky si myslím ale jestli umře tak si myslím že ho zabije saxon :(#16 Mandula:

17.9.2013 | 20:31:48
koukaam

#24 Skenif: Saxon má na začátku boty černé, když jde zakrvácený… leda že by se přvlékl a vzal si jiné boty…

#28 Scara
17.9.2013 | 20:59:59
Scara

Podle mě je to Dexter z páte série jak málem zabil toho chlapa z toho mostu tak tu zbran pustil na zem … #27 koukaam:

17.9.2013 | 21:44:01
estrado

nic moc 11 dil a co bude 12 ta to jsem zvědavy ono sou možne jen dva konce dextra:

výborný a na p***

a tím pádem se ukáže jaky jeky je celkový serial ale Dexter měl skončit v 5 sezoně zbytek sezon tvůrci vaří z vody žádná akce :(

17.9.2013 | 22:40:18
JaroTrnka

Ten únik Saxona byl hodně slabý oslí můstek. Jinak mi taky nesedělo že byly záběry na odcházejícího Dextera s Harrisonem za bílého dne, přičemž si Debra přivolala záchranku ještě pomalu v noci a Dexter ve videu s ní jede v sanitce…

18.9.2013 | 8:47:53
Dyfulka

Já jsem to pochopila tak, že Deb tam přijíždí za svítání. Přijde mi, že pokaždé, když je zvenku záběr na tu starou nemocnici, tak je víc a víc světla. A pokud Dex odjel pro Harrisona, tak už musí být světlo. Ale Deb v sanitce ve tmě … to nechápu!! :D

18.9.2013 | 9:24:12
Dyfulka

ikdyž v sanitce může být i za světla, jen vevnitř může být tma..:)

18.9.2013 | 9:28:10
JaroTrnka

Deb umře, Dextera chytnou na letišti, Hannah s Harrisonem odlétnou a Dexterovi zamává z toho letadla i Saxon, který se na palubu dostal v přestrojení za letušku a během letu je uškrtí Harrisonovou opičkou. Letadlo poté v hurikánu spadne. Quinn se upije k smrti, Matsuku zavřou za dětskou pornografii a Batistu zastřelí mexická mafie za pančovanej tuzemák. Matthews z toho dostane mrtvici z toho, jak se Dexter bude klepat na elektrickém křesle. THE END.

18.9.2013 | 11:03:46
chilli7

Jestli se chcete ještě víc nervovat, tak koukněte na tuhle upoutávku http://www.youtube.com/watch?…. Odpoví i na některé otázky, co si tu kladete. Spoiler: Hannu drží Elwey za ruku? Tak ta asi neodletí…Nebo odletí spolu:-D Jak toho tolik do těch 50 minut narvou, to bude slušně vynervená hodinka v pondělí:-)))

#35 PecaCZE #36 dexter01
18.9.2013 | 15:00:02
PecaCZE

#34 chilli7: Pěkný video díky… se ti podařilo vynervovat mě :-).

18.9.2013 | 15:24:47
dexter01

#34 chilli7: Podle toho videa to vypadá, že Dexter půjde za někým do vězení… že by za Hannah?

#38 alexis
18.9.2013 | 15:46:43
skylines

Dexter by potřeboval dobrou radu od Mika z Breaking Bad: Už žádné zákroky na půl :D

18.9.2013 | 18:25:12
alexis

Spíš za Debrou do nemocnice. #36 dexter01:

18.9.2013 | 20:38:16
Dyfulka

Mám pocit, že kdyby s Deb něco bylo, tak se s ní nerozloučí a neodjede na to letiště… Takže by mohla co? přežííííít. :D:D Teda, doufám v to, že přežije :(

18.9.2013 | 21:54:52
chilli7

Tvůrci nás chtějí opravdu potěšit;-) Tohle video mi připomíná, proč mám Dextera tolik ráda https://www.youtube.com/watch?… Je to vůbec normální, když se tohle člověku líbí?:-D

#41 RIP #42 alexis
18.9.2013 | 23:34:28
RIP

#40 chilli7: ale ano je ;-) dexter je unikátní seriový vrah jakého by dnešní společnost potřebovala :-)

19.9.2013 | 12:13:44
alexis

#40 chilli7: Holt chlápek s vyhraněným koníčkem:-) Kdo by si občas nepřál někoho podříznout… Normální člověk to neudělá, ale podívá na Dextera a uleví se mu.

19.9.2013 | 21:42:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Stav překladu

Epizoda S08E12: Remember the Monsters?

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Sérioví vrazi

Narozeniny

Ty Mattson

Ty Mattson