Die Hard (Smrtonosná past) Dnes večer: Grilování Bruce Willise

Dnes večer: Grilování Bruce Willise

Dnes večer: Grilování Bruce Willise

Bruce Willis má řadu podob, zejména jako zachránce vánočních večírků před německými teroristy. Jak zvládá, když si z něho jeho kolegové dělají legraci? Co nám poví jeho exmanželka Demi Moore? Komediální show Grilování Bruce Willise si můžete pustit na Prima Comedy Central dnes večer v 11 hodin.

3 0
26.10.2018

Jak se roastuje za oceánem?
Zatímco v Čechách si utahujeme hlavně z Chucka Norrise, za oceánem letos frčelo dělat si srandu z Bruce Willise. Comedy Central každoročně „oroastuje“ jednu až dvě celebrity. Jak Roast show vypadá? Na pódiu se sejde jeden tzv. „roastee,“ tedy jakýsi terč vtipů, a jeho kolegové, přátelé či partneři, kteří publikum pobaví historkami či vtipy na adresu roastovaného. V minulosti si kolegové přišli utahovat třeba z Justina Biebera nebo Charlieho Sheena.

Jaký je Bruce manžel?
Bruce Willis na začátku své kariéry mezi velké fešáky rozhodně nepatřil, přesto v Hollywoodu prorazil. Nejen to. Za ženu si vzal jednu z nejkrásnějších hereček – Demi Moore. Demi po boku herce strávila krásných 12 let a přijde o nich do show povyprávět. Za tak dlouhou dobu jistě musela vtipných historek nastřádat nespočet. "Byla jsem Bruceova žena v době, kdy vyšly první tři Smrtonosné pasti, což vysvětluje, proč poslední dvě stály za prd,“ utahuje si Demi ze svého exmanžela.


Když herečtí kolegové přispějí troškou do mlýna
Na podium dorazí i Joseph Gordon-Levitt, kterého známe hlavně z mysteriózního Počátku a také sci-fi Looper, v níž se právě s Brucem potkal – zahrál si mladší verzi jeho postavy. Ačkoliv by ho někteří podle jeho nejslavnějších filmů na vtipálka netipovali, svůj komediální talent Joseph rozhodně nezapře. Ukázal ho už jako teenager v komedii Deset důvodů, proč tě nenávidím a pokud sledujete různé late night show, určitě vás už nejednou jako host pobavil. Jak se Joseph navezl do hereckého kolegy? „Miluji ten zvrat na konci Šestého smyslu, kdy se Bruce vrátí k točení mizerných filmů,“ pustil se do Brucovy kariéry.

Bomba nesmí chybět
Co by to bylo za pořad s Brucem, kdyby tam nebyla bomba? O tu se postaral Dennis Rodman, profesionální basketbalista a wrestler. Dennis před lety navštívil Severní Koreu a osobně se setkal s Kim Čong-unem. Na adresu Bruce řekl: „Tvoje filmy jsou filmové bomby. Ale víš co? I Kim Čong-un má bomby. Ale aspoň je dost chytrý na to, aby je nevypustil.“

První díl Grilování Bruce Willise budete moci zhlédnout dnes večer ve 23:00 na Prima Comedy Central, která bude tuto komediální show vysílat v originálním znění s titulky.

Foto a zdroj: Prima Comedy Central

  • b4-fab2708e7393d90681d2f75948ee03fb.jpg
  • b3-2366de2baca67723bc5cc7cb9f6aecc5.jpg
  • b2-f0307fba8c54fa38927ae13269d473b5.jpg
  • b1-1bdf70f1bfbffe9f5a49322eaf04e019.jpg

Diskuze /1

Miraider

Roasty mám rád. Hlavně Charlieho Sheena. Bohužel to poslední roky tak pravidelné není. Lidi už si ze sebe neumí dělat srandu.

26.10.2018 | 15:08:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filmová série

Die Hard Quadrilogy

Die Hard Quadrilogy

Reklama

Neoblíbenější postavy

Extra

Odkaz Johna McClanea

Odkaz Johna McClanea

První Smrtonosná past z roku 1988 znamenala nečekaný mezník v žánru akčního filmu, který ukončil éru testoste­ronových řežeb z 80. let a otevřel dveře experimentům let devadesátých. Snímek samotný má sice hned tři vlastní pokračování, inspirovat se jím však nechalo i mnoho dalších.

Reklama

Narozeniny herců

Z galerie páté Pasti

Z galerie páté Pasti