Die Hard (Smrtonosná past) Prequel získává nový název

Prequel získává nový název

Prequel získává nový název

Prequel celé slavné série, který by měl ukázat začátky oblíbeného Johna McClanea, získal nové jméno. Co o novém pokračování řekli producenti, zjistíte uvnitř článku.

4 0
4.9.2018

Série Die Hard znamenala pro Bruce Willise největší příležitost celé jeho kariéry. Díky úvodním třem snímkům se vedle Arnolda Schwarzeneggera a Sylvestera Stalloneho stal členem pomyslné svaté trojice akčních filmů. Čtvrtý díl Pasti pak v roce 2007 přinesl krásný návrat, pátá epizoda však následně zklamala na celé čáře a fanoušci z kin odcházeli nespokojení.

Proto chystá režisér čtyřky Len Wiseman místo klasické šestky zajímavě propojený snímek, ve kterém bude starý McClane ve Willisově podání řešit případ, který jej provází už od mládí. Ve druhé lince budeme sledovat začátky mladého Johna, kterého bude logicky hrát mladší herec. Producent Lorenzo di Bonaventura pak uvedl, že film ponese jednoduchý název McClane a Willis v něm sehraje větší roli, než se původně předpokládalo. Podle jeho slov budou mít mladý a starý McClane zhruba stejně prostoru.


Bruce si užijeme i v další Pasti. Foto: 20th Century Fox

Doufejme, že nový snímek pomůže Brucovi restartovat kariéru, která se mu poněkud rozpadá pod rukama. Neúspěšné Death Wish totiž „napravil“ ještě horším béčkem Acts of Violence. Naděje mu svítá spolu se snímkem Glass, na který by pak měl navázat právě McClanem.

Těšíte se na McClanea?

Diskuze /7

Taran

Tak mě se například 5 líbila mnohem víc než 4 kde si tvůrci rozshahem neuvědomují jaké by to mělo následky na svět

4.9.2018 | 11:16:46
Hurley

Tohle bude taková sračka…

čestný člen redakce
4.9.2018 | 13:55:08
PecaCZE

Těším se na Glass.

#4 JK
4.9.2018 | 15:51:09
JK

#3 PecaCZE: Nejsi sám Vyvolený je jeden z nejlepších filmů všech dob Rozpolcený taky good ale Glass to bude něco ;)

#7 PecaCZE
4.9.2018 | 17:08:00
Pavel 1963

Pětka byla hodně slaboučká, navíc tak nesympatická role jeho syna to podělala ještě víc. Moc se těším na restart

#6 DarthRevan
4.9.2018 | 19:01:26
DarthRevan

#5 Pavel 1963: Kvůli tomu Courtneymu jsem to nedokoukal…

#7 PecaCZE
webmaster
4.9.2018 | 22:19:07
PecaCZE

#4 JK: Vyvolený byl takovej klidnej film, nemám nic proti, ale Rozpolcený se mi určitě líbil víc. A to jsem až po konci si musel najít odkaz co tam dělal Willis a zjistil jsem, že to není „první díl“. Fakt doufám, že Glass bude mít nějakou hloubku a pořádný finále.

#6 DarthRevan: Nejsi sám, já už si třeba pětku vůbec nepamatuju a čtyřka se podle mě fanouškům líbit nemohla, moc se podobala novým Rychle a zběsile.

4.9.2018 | 23:56:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filmová série

Die Hard Quadrilogy

Die Hard Quadrilogy

Reklama

Neoblíbenější postavy

Extra

Odkaz Johna McClanea

Odkaz Johna McClanea

První Smrtonosná past z roku 1988 znamenala nečekaný mezník v žánru akčního filmu, který ukončil éru testoste­ronových řežeb z 80. let a otevřel dveře experimentům let devadesátých. Snímek samotný má sice hned tři vlastní pokračování, inspirovat se jím však nechalo i mnoho dalších.

Reklama

Narozeniny herců

Z galerie páté Pasti

Z galerie páté Pasti